Třmenový mikrometr 1000/1100 mm s posuvným pevným dotekem 105-408
Třmenové mikrometry s prodlužovacími nástavci. Nabízí následující výhody: Stabilní a robustní lehká konstrukce ze čtvercových profilů, pro velké měřicí rozsahy. 50 mm zdvih vřetene poskytujicí širší rozsah použití ve srovnání se standardním vřetenovým provedením. Možnost použití prodloužení ještě více rozšiřuje rozsah měření. Dodávané nastavovací měrky pokrývají celý měřicí rozsah.
| Model: | OMS1-1100P |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Analogové |
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Vřeteno: | ø 8 mm, stoupání vřetene 0,5 mm, s aretací |
| Roz. měř.: | 1 000–1 100mm |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø21 mm |
| Děl. stup.: | 0,01mm |
| Dělení stupnice: | 0,01mm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±21 µm |
| Odchylka v délceV MPE: | 13 µm |
| Chyba posuvu vřetene: | 6µm |
| Rovinnost: | 1,3 µm |
| Rovnoběžnost: | 13 µm |
| Měřicí plocha: | Osazené tvrdokovem, jemně lapované |
| Měř. síla: | 5-10N |
| Prodloužení: | 50 mm |
| Poznámka: | S nastavitelným dorazem obrobku 100 mm |
| Hmotnost: | 9,4kg |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- 2 nebo 4 ks nastavovacích měrek
- s nastavitelným dorazem (pro modely s rozsahem měření nad 1 000 mm)
105-408 - Mikrometr třmenový 1000-1100mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 105-408
- EAN: 4946368007564
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
97 042,00 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 80 200,00 Kč
Podobné výrobky
105-411 - Mikrometr třmenový 1300-1400mm
Třmenový mikrometr 1300/1400 mm s posuvným pevným dotekem 105-411Třmenové mikrometry s prodlužovacím..
123 904,00 Kč Cena bez DPH: 102 400,00 Kč
105-414 - Mikrometr třmenový 1600-1700mm
Třmenový mikrometr 1600–1700 mm Mitutoyo 105-414Série 105 – Třmenový mikrometr Série 105 pro velký r..
164 408,75 Kč Cena bez DPH: 135 875,00 Kč
105-412 - Mikrometr třmenový 1400-1500mm
Třmenový mikrometr 1400/1500 mm s posuvným pevným dotekem 105-412Třmenové mikrometry s prodlužovacím..
139 755,00 Kč Cena bez DPH: 115 500,00 Kč
105-410 - Mikrometr třmenový 1200-1300mm
Třmenový mikrometr 1200/1300 mm s posuvným pevným dotekem 105-410Třmenové mikrometry s prodlužovacím..
113 165,25 Kč Cena bez DPH: 93 525,00 Kč
Tagy: mikrometr


