Digitální mikrometr s vyměnitelným dotekem 340-525
DIGIMATIC Třmenové mikrometry poskytující extrémně široký rozsah měření a mající následující výhody: Výměnné měřicí doteky pro variabilní měřicí rozsah. Řehtačku pro zajištění konstatní síly při měření.
| Digitální/Analogové: | Digitální |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 800–900mm |
| Čís. krok: | 0,001 mm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±16 µm |
| Odchylka v délceV MPE: | 11 µm |
| Chyba posuvu vřetene: | 3µm |
| Rovinnost: | 1 µm |
| Rovnoběžnost: | (2+L/100) μm, L = max. rozsah (mm) |
| Displej: | LCD, výška číslic 7,5 mm |
| Měřicí plocha: | Vřeteno osazené tvrdokovem, lapované a dotek z kalené oceli |
| Vřeteno: | ø6,35 mm (do 300 mm) ø8 mm (od 300 mm), stoupání vřetene 0,5 mm, s aretací |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø21 mm |
| Výstup dat: | Ano |
| Měřicí síla: | 10 - 15N |
| Napájení: | Baterie SR44 |
| Životnost baterie: | cca 1,8 roků |
| Nastavovací měrky: | 4 (800, 825, 850, 875 mm) |
| Výměnné doteky [ks]: | 4 |
| NULOVÁNÍ / ABS přepínání: | Ano |
| Automatické vypínánípo 20 minutách nepoužívání: | Ano |
| Alarm slabé baterie: | Ano |
| Funkce "Lock" (blokování klávesnice): | Ano |
| HOLD: | Ano |
| 2 x PRESET (předvolba): | Ano |
| Hmotnost: | 9,5kg |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- nastavovací měrky
- výměnných měřicích doteků
- klíče
- 1 baterie (2 baterie >300 mm)
340-525 - Digitální mikrometr 800-900 mm s výměnnými doteky
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 340-525
- EAN: 4946368610528
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
58 503,50 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 48 350,00 Kč
Podobné výrobky
103-141-10 - Mikrometr třmenový 100-125mm / 0,01 mm
Třmenový mikrometr 100-125 mm 103-141-10Mitutoyo základní, cenově výhodné třmenové mikrometry s noni..
5 626,50 Kč Cena bez DPH: 4 650,00 Kč
123-106 - Mikrometr třmenový s talířk.doteky 125-150 mm
Třmenový mikrometr s talířkovými měřicími doteky 125-150 mm 123-106Třmenové mikrometry s talířkovými..
12 947,00 Kč Cena bez DPH: 10 700,00 Kč
293-255-30 - Mikrometr třmenový digitální 225-250mm, IP 65, s výstupem dat včetně nástavné měrky
Digitální třmenový mikrometr IP-65 s řehtačkou 293-255-30Třmenové mikrometry se stupněm ochrany IP65..
23 746,25 Kč Cena bez DPH: 19 625,00 Kč
340-523 - Digitální mikrometr 600-700 mm s výměnnými doteky
Digitální mikrometr s vyměnitelným dotekem 340-523DIGIMATIC Třmenové mikrometry poskytující extrémně..
52 574,50 Kč Cena bez DPH: 43 450,00 Kč
Tagy: mikrometr





