Digitální mikrometr s vyměnitelným dotekem 340-523
DIGIMATIC Třmenové mikrometry poskytující extrémně široký rozsah měření a mající následující výhody: Výměnné měřicí doteky pro variabilní měřicí rozsah. Řehtačku pro zajištění konstatní síly při měření.
| Digitální/Analogové: | Digitální |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 600–700mm |
| Čís. krok: | 0,001 mm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±14 µm |
| Odchylka v délceV MPE: | 9 µm |
| Chyba posuvu vřetene: | 3µm |
| Rovinnost: | 1 µm |
| Rovnoběžnost: | (2+L/100) μm, L = max. rozsah (mm) |
| Displej: | LCD, výška číslic 7,5 mm |
| Měřicí plocha: | Vřeteno osazené tvrdokovem, lapované a dotek z kalené oceli |
| Vřeteno: | S aretací , ø6,35 mm (≤300 mm) ø 8 mm (>300 mm), stoupání vřetene 0,5 mm |
| Stupnice: | na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø21 mm |
| Výstup dat: | Ano |
| Měřicí síla: | 10 - 15N |
| Napájení: | Baterie SR44 |
| Životnost baterie: | cca 1,8 roků |
| Nastavovací měrky: | 4 (600, 625, 650, 675 mm) |
| Výměnné doteky [ks]: | 4 |
| NULOVÁNÍ / ABS přepínání: | Ano |
| Automatické vypínánípo 20 minutách nepoužívání: | Ano |
| Alarm slabé baterie: | Ano |
| Funkce "Lock" (blokování klávesnice): | Ano |
| HOLD: | Ano |
| 2 x PRESET (předvolba): | Ano |
| Hmotnost: | 6,8kg |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- nastavovací měrky
- výměnných měřicích doteků
- klíče
- 1 baterie (2 baterie >300 mm)
340-523 - Digitální mikrometr 600-700 mm s výměnnými doteky
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 340-523
- EAN: 4946368610504
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
52 574,50 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 43 450,00 Kč
Podobné výrobky
103-173 - Mikrometr třmenový. 900-925mm / 0,01 mm
Třmenový mikrometr 900–925 mm Mitutoyo 103-173Série 103 – Analogový třmenový mikrometr pro rozsah 90..
52 241,75 Kč Cena bez DPH: 43 175,00 Kč
103-146-10 - Mikrometr třmenový 225-250mm / 0,01 mm
Třmenový mikrometr 225-250 mm 103-146-10Mitutoyo základní, cenově výhodné třmenové mikrometry s noni..
9 165,75 Kč Cena bez DPH: 7 575,00 Kč
145-192 - Mikrometr s čelistmi pro vnitřní měření 175-200mm
Analogový vnitřní mikrometr s měřicími čelistmi 175-200 mm 145-192Digimatic třmenové mikrometry s če..
20 600,25 Kč Cena bez DPH: 17 025,00 Kč
103-168 - Mikrometr třmenový 775-800mm / 0,01 mm
Třmenový mikrometr 775–800 mm Mitutoyo 103-168Série 103 – Analogový třmenový mikrometr pro rozsah 77..
44 316,25 Kč Cena bez DPH: 36 625,00 Kč
Tagy: mikrometr



