Digitální mikrometr s vyměnitelným dotekem 340-521
DIGIMATIC Třmenové mikrometry poskytující extrémně široký rozsah měření a mající následující výhody: Výměnné měřicí doteky pro variabilní měřicí rozsah. Řehtačku pro zajištění konstatní síly při měření.
| Digitální/Analogové: | Digitální |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 400–500mm |
| Čís. krok: | 0,001 mm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±11 µm |
| Odchylka v délceV MPE: | 7 µm |
| Chyba posuvu vřetene: | 3µm |
| Rovinnost: | 1 µm |
| Rovnoběžnost: | (2+L/100) μm, L = max. rozsah (mm) |
| Displej: | LCD, výška číslic 7,5 mm |
| Měřicí plocha: | Vřeteno osazené tvrdokovem, lapované a dotek z kalené oceli |
| Vřeteno: | ø6,35 mm (do 300 mm) ø8 mm (od 300 mm), stoupání vřetene 0,5 mm, s aretací |
| Stupnice: | na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø21 mm |
| Výstup dat: | Ano |
| Měřicí síla: | 10 - 15N |
| Napájení: | Baterie SR44 |
| Životnost baterie: | cca 1,8 roků |
| Nastavovací měrky: | 4 (400, 425, 450, 475 mm) |
| Výměnné doteky [ks]: | 4 |
| NULOVÁNÍ / ABS přepínání: | Ano |
| Automatické vypínánípo 20 minutách nepoužívání: | Ano |
| Alarm slabé baterie: | Ano |
| Funkce "Lock" (blokování klávesnice): | Ano |
| HOLD: | Ano |
| 2 x PRESET (předvolba): | Ano |
| Hmotnost: | 4,1kg |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- nastavovací měrky
- výměnných měřicích doteků
- klíče
- 1 baterie (2 baterie >300 mm)
340-521 - Digitální mikrometr 400-500 mm s výměnnými doteky
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 340-521
- EAN: 4946368610481
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
43 408,75 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 35 875,00 Kč
Podobné výrobky
123-106 - Mikrometr třmenový s talířk.doteky 125-150 mm
Třmenový mikrometr s talířkovými měřicími doteky 125-150 mm 123-106Třmenové mikrometry s talířkovými..
12 947,00 Kč Cena bez DPH: 10 700,00 Kč
293-257-30 - Mikrometr třmenový digitální 275-300mm, IP 65, s výstupem dat včetně nástavné měrky
Digitální třmenový mikrometr IP-65 s řehtačkou 293-257-30Třmenové mikrometry se stupněm ochrany IP65..
25 682,25 Kč Cena bez DPH: 21 225,00 Kč
293-251-30 - Mikrometr třmenový digitální 125-150mm, IP 65, s výstupem dat včetně nástavné měrky
Digitální třmenový mikrometr IP-65 s řehtačkou 293-251-30Třmenové mikrometry se stupněm ochrany IP65..
22 385,00 Kč Cena bez DPH: 18 500,00 Kč
111-119 - Mikrometr třmenový 100-125mm
Třmenový mikrometr s osazenými měřicími plochami 111-119Třmenové mikrometry se zúženými měřicími plo..
12 221,00 Kč Cena bez DPH: 10 100,00 Kč
Tagy: mikrometr




