Digitální mikrometr s vyměnitelným dotekem 340-520
DIGIMATIC Třmenové mikrometry poskytující extrémně široký rozsah měření a mající následující výhody: Výměnné měřicí doteky pro variabilní měřicí rozsah. Řehtačku pro zajištění konstatní síly při měření.
| Digitální/Analogové: | Digitální |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 300–400mm |
| Čís. krok: | 0,001 mm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±10 µm |
| Odchylka v délceV MPE: | 6 µm |
| Chyba posuvu vřetene: | 3µm |
| Rovinnost: | 1 µm |
| Rovnoběžnost: | (2+L/100) μm, L = max. rozsah (mm) |
| Displej: | LCD, výška číslic 7,5 mm |
| Měřicí plocha: | Vřeteno osazené tvrdokovem, lapované a dotek z kalené oceli |
| Vřeteno: | ø6,35 mm (do 300 mm) ø8 mm (od 300 mm), stoupání vřetene 0,5 mm, s aretací |
| Stupnice: | na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø21 mm |
| Výstup dat: | Ano |
| Měřicí síla: | 10 - 15N |
| Napájení: | Baterie SR44 |
| Životnost baterie: | cca 1,8 roků |
| Nastavovací měrky: | 4 (300, 325, 350, 375 mm) |
| Výměnné doteky [ks]: | 4 |
| NULOVÁNÍ / ABS přepínání: | Ano |
| Automatické vypínánípo 20 minutách nepoužívání: | Ano |
| Alarm slabé baterie: | Ano |
| Funkce "Lock" (blokování klávesnice): | Ano |
| HOLD: | Ano |
| 2 x PRESET (předvolba): | Ano |
| Hmotnost: | 2,6kg |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- nastavovací měrky
- výměnných měřicích doteků
- klíče
- 1 baterie (2 baterie >300 mm)
340-520 - Digitální mikrometr 300-400 mm s výměnnými doteky
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 340-520
- EAN: 4946368610474
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
41 835,75 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 34 575,00 Kč
Podobné výrobky
123-110 - Mikrometr třmenový s talířk. doteky 225-250 mm pro měření vzdálenosti zubů
Třmenový mikrometr s talířkovými měřicími doteky 123-110Třmenové mikrometry s talířkovými doteky se ..
15 851,00 Kč Cena bez DPH: 13 100,00 Kč
293-587 - Mikrometr třmenový digitální MDC 425-450 mm
Digitální mikrometr 293-587DIGIMATIC Třmenové mikrometry nabízí následující výhody: Jednotka otočnéh..
31 066,75 Kč Cena bez DPH: 25 675,00 Kč
103-143-10 - Mikrometr třmenový 150-175 mm / 0,01 mm
Třmenový mikrometr 150-175 mm 103-143-10Mitutoyo základní, cenově výhodné třmenové mikrometry s noni..
6 957,50 Kč Cena bez DPH: 5 750,00 Kč
340-525 - Digitální mikrometr 800-900 mm s výměnnými doteky
Digitální mikrometr s vyměnitelným dotekem 340-525DIGIMATIC Třmenové mikrometry poskytující extrémně..
58 503,50 Kč Cena bez DPH: 48 350,00 Kč
Tagy: mikrometr





