Digitální mikrometr 293-587
DIGIMATIC Třmenové mikrometry nabízí následující výhody: Jednotka otočného displeje o 330° umožňuje snadné odečítání naměřené hodnoty ve všech pozicích měření. Měřicí plochy osazené tvrdokovem.
| Model: | MDC-450MB |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Digitální |
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 425–450mm |
| Čís. krok: | 0.001 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±7 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±7 µm |
| Odchylka v délceV MPE: | 6 µm |
| Rovinnost: | 0,6 µm |
| Rovnoběžnost: | 6 µm |
| Třída přesnosti EN ISO 3611: | Třída 2 |
| Displej: | LCD, výška číslic 7,5 mm |
| Měřicí plocha: | Osazené tvrdokovem, jemně lapované |
| Vřeteno: | ø8 mm, stoupání vřetene 0,5 mm, s aretací |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø21 mm |
| Výstup dat: | Ano |
| Měřicí síla: | 10 - 14N |
| Napájení: | 2 baterie SR44 |
| Životnost baterie: | Cca 1,8 roku |
| NULOVÁNÍ / ABS přepínání: | Ano |
| Automatické vypínánípo 20 minutách nepoužívání: | Ano |
| Alarm slabé baterie: | Ano |
| Funkce "Lock" (blokování klávesnice): | Ano |
| HOLD: | Ano |
| 2 x PRESET (předvolba): | Ano |
| Hmot.: | 2750g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- nastavovací měrky
- klíče
- 2 baterií
293-587 - Mikrometr třmenový digitální MDC 425-450 mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 293-587
- EAN: 4946368610344
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
31 066,75 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 25 675,00 Kč
Podobné výrobky
104-141A - Mikrometr třmenový 200-300 mm
Třmenový mikrometr s vyměnitelným dotekem 104-141AMitutoyo noniové třmenové mikrometry opatřené snad..
20 539,75 Kč Cena bez DPH: 16 975,00 Kč
103-156 - Mikrometr třmenový 475-500mm / 0,01 mm
Třmenový mikrometr 475-500 mm 103-156Mitutoyo základní, cenově výhodné třmenové mikrometry s noniovo..
23 806,75 Kč Cena bez DPH: 19 675,00 Kč
145-192 - Mikrometr s čelistmi pro vnitřní měření 175-200mm
Analogový vnitřní mikrometr s měřicími čelistmi 175-200 mm 145-192Digimatic třmenové mikrometry s če..
20 600,25 Kč Cena bez DPH: 17 025,00 Kč
293-588 - Mikrometr třmenový digitální MDC 450-475 mm
Digitální mikrometr 293-588DIGIMATIC Třmenové mikrometry nabízí následující výhody: Jednotka otočnéh..
31 550,75 Kč Cena bez DPH: 26 075,00 Kč
Tagy: mikrometr





