Digital Micrometer 293-582
DIGIMATIC Třmenové mikrometry nabízí následující výhody: Jednotka otočného displeje o 330° umožňuje snadné odečítání naměřené hodnoty ve všech pozicích měření. Měřicí plochy osazené tvrdokovem.
| Model: | MDC-325MB |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Digitální |
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 300–325mm |
| Čís. krok: | 0.001 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±6 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±6 µm |
| Odchylka v délceV MPE: | 5 µm |
| Rovinnost: | 0,6 µm |
| Rovnoběžnost: | 5 µm |
| Třída přesnosti EN ISO 3611: | Třída 2 |
| Displej: | LCD, výška číslic 7,5 mm |
| Měřicí plocha: | Osazené tvrdokovem, jemně lapované |
| Vřeteno: | ø8 mm, stoupání vřetene 0,5 mm, s aretací |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø21 mm |
| Výstup dat: | Ano |
| Měřicí síla: | 10 - 14N |
| Napájení: | 2 baterie SR44 |
| Životnost baterie: | Cca 1,8 roku |
| NULOVÁNÍ / ABS přepínání: | Ano |
| Automatické vypínánípo 20 minutách nepoužívání: | Ano |
| Alarm slabé baterie: | Ano |
| Funkce "Lock" (blokování klávesnice): | Ano |
| HOLD: | Ano |
| 2 x PRESET (předvolba): | Ano |
| Hmot.: | 2000g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- nastavovací měrky
- klíče
- 2 baterií
293-582 - Mikrometr třmenový digitální MDC 300-325 mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 293-582
- EAN: 4946368610290
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
29 130,75 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 24 075,00 Kč
Podobné výrobky
103-162 - Mikrometr třmenový 625-650mm / 0,01 mm
Třmenový mikrometr 625–650 mm Mitutoyo 103-162Série 103 – Analogový třmenový mikrometr pro rozsah 62..
34 031,25 Kč Cena bez DPH: 28 125,00 Kč
104-140A - Mikrometr třmenový 100-200 mm
Třmenový mikrometr s vyměnitelným dotekem 104-140AMitutoyo noniové třmenové mikrometry opatřené snad..
18 603,75 Kč Cena bez DPH: 15 375,00 Kč
103-169 - Mikrometr třmenový 800-825mm / 0,01 mm
Třmenový mikrometr 800-825 mm 103-169Lehké dílenské provedení se třmenem z vypalovaného smaltu. Vyba..
45 677,50 Kč Cena bez DPH: 37 750,00 Kč
104-142A - Mikrometr třmenový 300-400mm
Třmenový mikrometr s vyměnitelným dotekem 104-142AMitutoyo noniové třmenové mikrometry opatřené snad..
26 468,75 Kč Cena bez DPH: 21 875,00 Kč
Tagy: mikrometr



