Digitální třmenový mikrometr IP-65 s řehtačkou 293-257-30
Třmenové mikrometry se stupněm ochrany IP65 vyznačující se vynikající přesností, s výstupem dat, velmi robustní a nabízejí následující výhody: Vynikajicí přesnost a materiál odolný vůči olejům jsou vhodné pro všechny plastové díly. Extrémně dlouhá životnost baterie - až 2,4 roku. Vynikající ochrana vůči vodě a prachu umožňuje používat tyto mikrometry i v místech, kde se vyskytuje stříkající chladivo.
| Model: | MDC-300MX |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Digitální |
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 275–300mm |
| Čís. krok: | 0.001 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±4 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±4 µm |
| Odchylka v délceV MPE: | 5 µm |
| Rovinnost: | 0.3 µm |
| Rovnoběžnost: | 5 µm |
| Třída přesnosti EN ISO 3611: | Třída 1 |
| Displej: | LCD, výška číslic 7,5 mm |
| Měřicí plocha: | Osazené tvrdokovem, jemně lapované |
| Vřeteno: | ø6,35 mm, stoupání vřetene 0,5 mm, s aretací |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø18 mm |
| Výstup dat: | Ano |
| Měřicí síla: | 5 - 10N |
| Napájení: | 1 baterie SR44 |
| Životnost baterie: | Cca 1,2 roku |
| NULOVÁNÍ / ABS přepínání: | Ano |
| Automatické vypínánípo 20 minutách nepoužívání: | Ano |
| Alarm slabé baterie: | Ano |
| Funkce "Lock" (blokování klávesnice): | Ano |
| HOLD: | Ano |
| 2 x PRESET (Předvolba) (nad 100 mm): | Ano |
| Hmot.: | 1540g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- klíče
- 1 baterie
- nastavovací měrky (od 25 mm)kontrolního certifikátu (rozsah měření 0-50 mm)
293-257-30 - Mikrometr třmenový digitální 275-300mm, IP 65, s výstupem dat včetně nástavné měrky
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 293-257-30
- EAN: 4946368695495
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
25 682,25 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 21 225,00 Kč
Podobné výrobky
103-151 - Mikrometr třmenový 350-375 mm / 0,01 mm
Třmenový mikrometr 350-375 mm 103-151Základní, cenově výhodné, noniové Mitutoyo třmenové mikrometry ..
16 819,00 Kč Cena bez DPH: 13 900,00 Kč
103-174 - Mikrometr třmenový. 925-950mm / 0,01 mm
Třmenový mikrometr 925–950 mm Mitutoyo 103-174Série 103 – Analogový třmenový mikrometr pro rozsah 92..
54 571,00 Kč Cena bez DPH: 45 100,00 Kč
103-167 - Mikrometr třmenový 750-775mm / 0,01 mm
Třmenový mikrometr 750–775 mm Mitutoyo 103-167Série 103 – Analogový třmenový mikrometr pro rozsah 75..
42 682,75 Kč Cena bez DPH: 35 275,00 Kč
104-145A - Mikrometr třmenový 600-700 mm
Třmenový mikrometr s vyměnitelným dotekem 104-145AMitutoyo noniové třmenové mikrometry opatřené snad..
45 223,75 Kč Cena bez DPH: 37 375,00 Kč
Tagy: mikrometr



