Analogový vnitřní mikrometr s měřicími čelistmi 150-175 mm 145-191
Digimatic třmenové mikrometry s čelistmi pro měření vnitřních rozměrů nabízí následující výhody: Měřicí plochy osazené tvrdokovem. Pro nastavení přesnosti mikrometru je zapotřebí nastavovací měrka vnitřní délky.
| Palcové-Metrické: | Metrické |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Analogové |
| Roz. měř.: | 150–175mm |
| Děl. stup.: | 0,01 mm |
| Měř. síla: | 1-6N |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±10 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±10 µm |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø 18 mm |
| Vřeteno: | S aretací, stoupání vřetene 0,5 mm |
| Měřicí plocha: | Osazené tvrdokovem |
| Hmot.: | 250g |
Obsah balení
- Including box
- spanner
- setting standard is not included
145-191 - Mikrometr s čelistmi pro vnitřní měření 150-175mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 145-191
- EAN: 4946368019932
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
19 329,75 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 15 975,00 Kč
Podobné výrobky
123-109 - Mikrometr třmenový s talířk. doteky 200-225 mm pro měření vzdálenosti zubů
Třmenový mikrometr s talířkovými měřicími doteky 123-109Třmenové mikrometry s talířkovými doteky se ..
15 336,75 Kč Cena bez DPH: 12 675,00 Kč
103-175 - Mikrometr třmenový. 950-975mm / 0,01 mm
Třmenový mikrometr 950–975 mm Mitutoyo 103-175Série 103 – Analogový třmenový mikrometr pro rozsah 95..
56 446,50 Kč Cena bez DPH: 46 650,00 Kč
103-146-10 - Mikrometr třmenový 225-250mm / 0,01 mm
Třmenový mikrometr 225-250 mm 103-146-10Mitutoyo základní, cenově výhodné třmenové mikrometry s noni..
9 165,75 Kč Cena bez DPH: 7 575,00 Kč
340-521 - Digitální mikrometr 400-500 mm s výměnnými doteky
Digitální mikrometr s vyměnitelným dotekem 340-521DIGIMATIC Třmenové mikrometry poskytující extrémně..
43 408,75 Kč Cena bez DPH: 35 875,00 Kč
Tagy: mikrometr




