Analogový vnitřní mikrometr s měřicími čelistmi 125-150 mm 145-190
Digimatic třmenové mikrometry s čelistmi pro měření vnitřních rozměrů nabízí následující výhody: Měřicí plochy osazené tvrdokovem. Pro nastavení přesnosti mikrometru je zapotřebí nastavovací měrka vnitřní délky.
| Palcové-Metrické: | Metrické |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Analogové |
| Roz. měř.: | 125–150mm |
| Děl. stup.: | 0,01 mm |
| Měř. síla: | 1-6N |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±9 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±9 µm |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø 18 mm |
| Vřeteno: | S aretací, stoupání vřetene 0,5 mm |
| Měřicí plocha: | Osazené tvrdokovem |
| Hmot.: | 230g |
Obsah balení
- Including box
- spanner
- setting standard is not included
145-190 - Mikrometr s čelistmi pro vnitřní měření 125-150mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 145-190
- EAN: 4946368019925
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
18 482,75 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 15 275,00 Kč
Podobné výrobky
103-164 - Mikrometr třmenový 675-700mm / 0,01 mm
Třmenový mikrometr 675–700 mm Mitutoyo 103-164Série 103 – Analogový třmenový mikrometr pro rozsah 67..
37 479,75 Kč Cena bez DPH: 30 975,00 Kč
103-176 - Mikrometr třmenový 975-1000mm / 0,01 mm
Třmenový mikrometr 975–1000 mm Mitutoyo 103-176Série 103 – Analogový třmenový mikrometr pro rozsah 9..
58 231,25 Kč Cena bez DPH: 48 125,00 Kč
103-154 - Mikrometr třmenový 425-450mm / 0,01 mm
Třmenový mikrometr 425-450 mm 103-154Mitutoyo základní, cenově výhodné třmenové mikrometry s noniovo..
20 630,50 Kč Cena bez DPH: 17 050,00 Kč
103-143-10 - Mikrometr třmenový 150-175 mm / 0,01 mm
Třmenový mikrometr 150-175 mm 103-143-10Mitutoyo základní, cenově výhodné třmenové mikrometry s noni..
6 957,50 Kč Cena bez DPH: 5 750,00 Kč
Tagy: mikrometr


