Mikrometrický odpich s měřicími plochami z tvrdokovu 141-027
Mitutoyo mikrometrické odpichy určené pro samostatné použití nebo v kombinaci s volitelnými vyměnitelnými nástavci. Mikrometrické hlavice jsou matně chromované a mají kontaktní měřicí plochy osazené tvrdokovem.
| Palcové-Metrické: | Metrické |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Analogové |
| Roz. měř.: | 50–63mm |
| Děl. stup.: | 0.01 mm |
| Rozsah nastavení hlavy: | 13mm |
| Vřeteno: | stoupání vřetene 0,5 mm, s aretací |
| Měřicí plocha: | Tvrdokov |
| Měřicí metoda: | 3 bodová |
| Hmot.: | 40g |
Obsah balení
- Micrometer head only
141-027 - Dvoudotekový mikrometrický odpich s měřícími plochami osazenými tvrdokovem 50-63 mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 141-027
- EAN: 4946368380933
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
4 144,25 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 3 425,00 Kč
Podobné výrobky
103-915-10 - Mikrometry třmenové, sada 150-300 mm
Sada 6 třmenových mikrometrů 150/300 mm 103-915-10Třmenové mikrometry jsou přesná a spolehlivá měřid..
45 496,00 Kč Cena bez DPH: 37 600,00 Kč
123-107 - Mikrometr třmenový s talířk. doteky 150-175 mm na měření vzdálenosti zubů
Třmenový mikrometr s talířkovými měřicími doteky 150-175 mm 123-107Třmenové mikrometry s talířkovými..
13 824,25 Kč Cena bez DPH: 11 425,00 Kč
293-252-30 - Mikrometr třmenový digitální 150-175mm, IP 65, s výstupem dat včetně nástavné měrky
Digitální třmenový mikrometr IP-65 s řehtačkou 293-252-30Třmenové mikrometry se stupněm ochrany IP65..
22 959,75 Kč Cena bez DPH: 18 975,00 Kč
103-170 - Mikrometr třmenový. 825-850mm / 0,01 mm
Třmenový mikrometr 825–850 mm Mitutoyo 103-170Série 103 – Analogový třmenový mikrometr pro rozsah 82..
46 948,00 Kč Cena bez DPH: 38 800,00 Kč
Tagy: mikrometr





