Mikrometrický odpich 141-025
Mitutoyo mikrometrické odpichy určené pro samostatné použití nebo v kombinaci s volitelnými vyměnitelnými nástavci. Mikrometrické hlavice jsou matně chromované.
| Palcové-Metrické: | Metrické |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Analogové |
| Roz. měř.: | 50–63mm |
| Děl. stup.: | 0.01 mm |
| Rozsah nastavení hlavy: | 13mm |
| Vřeteno: | stoupání vřetene 0,5 mm, s aretací |
| Měřicí plocha: | Kalená ocel |
| Hmot.: | 40g |
Obsah balení
- Micrometer head only
141-025 - Dvoudotekový mikrometrický odpich s kalenými měřícími plochami 50-63 mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 141-025
- EAN: 4946368380902
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
3 751,00 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 3 100,00 Kč
Podobné výrobky
111-120 - Mikrometr třmenový 125-150mm
Třmenový mikrometr s osazenými měřicími plochami 111-120Třmenové mikrometry se zúženými měřicími plo..
13 189,00 Kč Cena bez DPH: 10 900,00 Kč
103-176 - Mikrometr třmenový 975-1000mm / 0,01 mm
Třmenový mikrometr 975–1000 mm Mitutoyo 103-176Série 103 – Analogový třmenový mikrometr pro rozsah 9..
58 231,25 Kč Cena bez DPH: 48 125,00 Kč
126-129 - Mikrometr třmenový na měření závitů
Třmenový mikrometr na měření závitů 100-125 mm 126-129Tyto třmenové mikrometry na měření závitů by m..
16 365,25 Kč Cena bez DPH: 13 525,00 Kč
293-585 - Mikrometr třmenový digitální MDC 375-400 mm
Digitální mikrometr 293-585DIGIMATIC Třmenové mikrometry nabízí následující výhody: Jednotka otočnéh..
30 340,75 Kč Cena bez DPH: 25 075,00 Kč
Tagy: mikrometr





