Třmenový mikrometr s talířkovými měřicími doteky 123-110
Třmenové mikrometry s talířkovými doteky se používají zejména k měření prvků v těžko přístupných místech. Nabízí následující výhody: Na měření vzdáleností zubů a pro měření vzdáleností zápichů. Umožňují měřit zapuštěné prvky, které jsou jinak velmi obtížně měřitelné standardními třmenovými mikrometry.
| Model: | GMA-250 |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Analogové |
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 225–250mm |
| Děl. stup.: | 0,01 mm |
| Dělení stupnice: | 0,01 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±9 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±9 µm |
| Odchylka v délceV MPE: | 9 µm |
| Rovinnost: | 1,6 µm |
| Rovnoběžnost: | 9 µm |
| Měřicí plocha: | Vřeteno a dotek osazené tvrdokovem (123-113, -114, -115, -116) nebo z kalené oceli |
| Vřeteno: | ø6,35 mm, stoupání vřetene 0,5 mm, s aretací |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø18 mm |
| Měřicí síla: | 5 - 10N |
| Měřitelný modul: | 0.7 - 11mm |
| Hmot.: | 1200g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- nastavovací měrky (od 25 mm)
- klíče
123-110 - Mikrometr třmenový s talířk. doteky 225-250 mm pro měření vzdálenosti zubů
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 123-110
- EAN: 4946368013084
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
15 851,00 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 13 100,00 Kč
Podobné výrobky
103-175 - Mikrometr třmenový. 950-975mm / 0,01 mm
Třmenový mikrometr 950–975 mm Mitutoyo 103-175Série 103 – Analogový třmenový mikrometr pro rozsah 95..
56 446,50 Kč Cena bez DPH: 46 650,00 Kč
103-169 - Mikrometr třmenový 800-825mm / 0,01 mm
Třmenový mikrometr 800-825 mm 103-169Lehké dílenské provedení se třmenem z vypalovaného smaltu. Vyba..
45 677,50 Kč Cena bez DPH: 37 750,00 Kč
103-151 - Mikrometr třmenový 350-375 mm / 0,01 mm
Třmenový mikrometr 350-375 mm 103-151Základní, cenově výhodné, noniové Mitutoyo třmenové mikrometry ..
16 819,00 Kč Cena bez DPH: 13 900,00 Kč
103-158 - Mikrometr třmenový 525-550mm / 0,01 mm
Třmenový mikrometr 525–550 mm Mitutoyo 103-158Série 103 – Analogový třmenový mikrometr pro rozsah 52..
27 709,00 Kč Cena bez DPH: 22 900,00 Kč
Tagy: mikrometr


