Třmenový mikrometr s talířkovými měřicími doteky 100-125 mm 123-105
Třmenové mikrometry s talířkovými doteky se používají zejména k měření prvků v těžko přístupných místech. Nabízí následující výhody: Na měření vzdáleností zubů a pro měření vzdáleností zápichů. Umožňují měřit zapuštěné prvky, které jsou jinak velmi obtížně měřitelné standardními třmenovými mikrometry.
| Digitální/Analogové: | Analogové |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 100–125mm |
| Děl. stup.: | 0,01 mm |
| Dělení stupnice: | 0,01 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±7 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±7 µm |
| Odchylka v délceV MPE: | 7 µm |
| Rovinnost: | 1,6 µm |
| Rovnoběžnost: | 7 µm |
| Měřicí plocha: | Vřeteno a dotek osazené tvrdokovem (123-113, -114, -115, -116) nebo z kalené oceli |
| Vřeteno: | ø6,35 mm, stoupání vřetene 0,5 mm, s aretací |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø18 mm |
| Měřicí síla: | 5 - 10N |
| Měřitelný modul: | 0.7 - 11mm |
| Hmot.: | 520g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- nastavovací měrky (od 25 mm)
- klíče
123-105 - Mikrometr třmenový s talířk.doteky 100-125 mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 123-105
- EAN: 4946368013039
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
12 251,25 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 10 125,00 Kč
Podobné výrobky
141-027 - Dvoudotekový mikrometrický odpich s měřícími plochami osazenými tvrdokovem 50-63 mm
Mikrometrický odpich s měřicími plochami z tvrdokovu 141-027Mitutoyo mikrometrické odpichy určené pr..
4 144,25 Kč Cena bez DPH: 3 425,00 Kč
103-167 - Mikrometr třmenový 750-775mm / 0,01 mm
Třmenový mikrometr 750–775 mm Mitutoyo 103-167Série 103 – Analogový třmenový mikrometr pro rozsah 75..
42 682,75 Kč Cena bez DPH: 35 275,00 Kč
293-256-30 - Mikrometr třmenový digitální 250-275mm, IP 65, s výstupem dat včetně nástavné měrky
Digitální třmenový mikrometr IP-65 s řehtačkou 293-256-30Třmenové mikrometry se stupněm ochrany IP65..
24 139,50 Kč Cena bez DPH: 19 950,00 Kč
340-526 - Digitální mikrometr 900-1000 mm s výměnnými doteky
Digitální mikrometr s vyměnitelným dotekem 340-526DIGIMATIC Třmenové mikrometry poskytující extrémně..
61 286,50 Kč Cena bez DPH: 50 650,00 Kč
Tagy: mikrometr





