Třmenový mikrometr s osazenými měřicími plochami 111-119
Třmenové mikrometry se zúženými měřicími plochami jsou určeny především pro měření drážek a tvarovaných dílů. Nabízí následující výhody: S osazenými měřicími plochami. Vhodné na měření drážek, drážkovaných hřídelů, zápichů, tvarovaných dílů, apod.
| Digitální/Analogové: | Analogové |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 100–125mm |
| Děl. stup.: | 0,01 mm |
| Dělení stupnice: | 0,01 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±4 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±4 µm |
| Odchylka v délceV MPE: | 3 µm |
| Rovinnost: | 0,3 µm |
| Rovnoběžnost: | 3 µm |
| Měřicí plocha: | Osazené tvrdokovem, jemně lapované, stupňovité |
| Dotek / Vřeteno: | Provedení A, D=3 mm |
| Vřeteno: | ø6,35 mm, stoupání vřetene 0,5 mm, s aretací |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø18 mm |
| Měřicí síla: | 5 - 10N |
| Hmot.: | 655g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- nastavovací měrky (od 25 mm)
- klíče
111-119 - Mikrometr třmenový 100-125mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 111-119
- EAN: 4946368008851
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
12 221,00 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 10 100,00 Kč
Podobné výrobky
103-144-10 - Mikrometr třmenový 175-200 mm / 0,01 mm
Třmenový mikrometr 175 - 200 mm 103-144-10Základní, cenově výhodné, noniové Mitutoyo třmenové mikrom..
7 592,75 Kč Cena bez DPH: 6 275,00 Kč
103-175 - Mikrometr třmenový. 950-975mm / 0,01 mm
Třmenový mikrometr 950–975 mm Mitutoyo 103-175Série 103 – Analogový třmenový mikrometr pro rozsah 95..
56 446,50 Kč Cena bez DPH: 46 650,00 Kč
103-163 - Mikrometr třmenový 650-675mm / 0,01 mm
Třmenový mikrometr 650-675 mm 103-163Lehké dílenské provedení se třmenem z vypalovaného smaltu. Vyba..
35 695,00 Kč Cena bez DPH: 29 500,00 Kč
103-156 - Mikrometr třmenový 475-500mm / 0,01 mm
Třmenový mikrometr 475-500 mm 103-156Mitutoyo základní, cenově výhodné třmenové mikrometry s noniovo..
23 806,75 Kč Cena bez DPH: 19 675,00 Kč
Tagy: mikrometr


