Třmenový mikrometr s vyměnitelným dotekem 104-148A
Mitutoyo noniové třmenové mikrometry opatřené snadno vyměnitelnými doteky zaručujícími širokou škálu různých měření, jako je měření tlouštěk trubek, vzdáleností žebra od hrany a výšky nýtů. Bubínková řehtačka zaručuje opakovatelnost měření.
| Digitální/Analogové: | Analogové |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 900–1 000mm |
| Děl. stup.: | 0,01 mm |
| Dělení stupnice: | 0,01 mm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±18 µm |
| Odchylka v délceV MPE: | 12 μm |
| Chyba posuvu vřetene: | 3µm |
| Rovinnost: | 1 µm |
| Rovnoběžnost: | (2+L/100) μm,L = max. rozsah měř.(mm) |
| Měřicí plocha: | Vřeteno osazené tvrdokovem, lapované a dotek z kalené oceli |
| Vřeteno: | ø6,35 mm (≤300 mm) ø 8 mm (>300 mm), stoupání vřetene 0,5 mm, s aretací |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø21 mm |
| Měřicí síla: | 10 - 14N |
| Nastavovací měrky: | 4 (900, 925, 950, 975 mm) |
| Výměnné doteky [ks]: | 4 |
| Hmotnost: | 11,78kg |
Obsah balení
- Including box
- key
- setting standard (4 pcs.)
- anvils (4 pcs.)
104-148A - Mikrometr třmenový 900-1000 mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 104-148A
- EAN: 4946368215204
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
64 765,25 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 53 525,00 Kč
Podobné výrobky
340-524 - Digitální mikrometr 700-800 mm s výměnnými doteky
Digitální mikrometr s vyměnitelným dotekem 340-524DIGIMATIC Třmenové mikrometry poskytující extrémně..
55 327,25 Kč Cena bez DPH: 45 725,00 Kč
103-142-10 - Mikrometr třmenový 125-150mm / 0,01 mm
Třmenový mikrometr 125-150 mm 103-142-10Mitutoyo základní, cenově výhodné třmenové mikrometry s noni..
6 261,75 Kč Cena bez DPH: 5 175,00 Kč
293-255-30 - Mikrometr třmenový digitální 225-250mm, IP 65, s výstupem dat včetně nástavné měrky
Digitální třmenový mikrometr IP-65 s řehtačkou 293-255-30Třmenové mikrometry se stupněm ochrany IP65..
23 746,25 Kč Cena bez DPH: 19 625,00 Kč
145-192 - Mikrometr s čelistmi pro vnitřní měření 175-200mm
Analogový vnitřní mikrometr s měřicími čelistmi 175-200 mm 145-192Digimatic třmenové mikrometry s če..
20 600,25 Kč Cena bez DPH: 17 025,00 Kč
Tagy: mikrometr





