Třmenový mikrometr s vyměnitelným dotekem 104-147A
Mitutoyo noniové třmenové mikrometry opatřené snadno vyměnitelnými doteky zaručujícími širokou škálu různých měření, jako je měření tlouštěk trubek, vzdáleností žebra od hrany a výšky nýtů. Bubínková řehtačka zaručuje opakovatelnost měření.
| Digitální/Analogové: | Analogové |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 800–900mm |
| Děl. stup.: | 0,01 mm |
| Dělení stupnice: | 0,01 mm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±16 µm |
| Odchylka v délceV MPE: | 11 μm |
| Chyba posuvu vřetene: | 3µm |
| Rovinnost: | 1 µm |
| Rovnoběžnost: | (2+L/100) μm,L = max. rozsah měř.(mm) |
| Měřicí plocha: | Vřeteno osazené tvrdokovem, lapované a dotek z kalené oceli |
| Vřeteno: | ø6,35 mm (≤300 mm) ø 8 mm (>300 mm), stoupání vřetene 0,5 mm, s aretací |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø21 mm |
| Měřicí síla: | 10 - 14N |
| Nastavovací měrky: | 4 (800, 825, 850, 875 mm) |
| Výměnné doteky [ks]: | 4 |
| Hmotnost: | 10,41kg |
Obsah balení
- Including box
- key
- setting standard (4 pcs.)
- anvils (4 pcs.)
104-147A - Mikrometr třmenový 800-900 mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 104-147A
- EAN: 4946368215198
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
60 167,25 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 49 725,00 Kč
Podobné výrobky
293-256-30 - Mikrometr třmenový digitální 250-275mm, IP 65, s výstupem dat včetně nástavné měrky
Digitální třmenový mikrometr IP-65 s řehtačkou 293-256-30Třmenové mikrometry se stupněm ochrany IP65..
24 139,50 Kč Cena bez DPH: 19 950,00 Kč
104-141A - Mikrometr třmenový 200-300 mm
Třmenový mikrometr s vyměnitelným dotekem 104-141AMitutoyo noniové třmenové mikrometry opatřené snad..
20 539,75 Kč Cena bez DPH: 16 975,00 Kč
145-192 - Mikrometr s čelistmi pro vnitřní měření 175-200mm
Analogový vnitřní mikrometr s měřicími čelistmi 175-200 mm 145-192Digimatic třmenové mikrometry s če..
20 600,25 Kč Cena bez DPH: 17 025,00 Kč
340-523 - Digitální mikrometr 600-700 mm s výměnnými doteky
Digitální mikrometr s vyměnitelným dotekem 340-523DIGIMATIC Třmenové mikrometry poskytující extrémně..
52 574,50 Kč Cena bez DPH: 43 450,00 Kč
Tagy: mikrometr





