Třmenový mikrometr s vyměnitelným dotekem 104-145A
Mitutoyo noniové třmenové mikrometry opatřené snadno vyměnitelnými doteky zaručujícími širokou škálu různých měření, jako je měření tlouštěk trubek, vzdáleností žebra od hrany a výšky nýtů. Bubínková řehtačka zaručuje opakovatelnost měření.
| Digitální/Analogové: | Analogové |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 600–700mm |
| Děl. stup.: | 0,01 mm |
| Dělení stupnice: | 0,01 mm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±14 µm |
| Odchylka v délceV MPE: | 9 μm |
| Chyba posuvu vřetene: | 3µm |
| Rovinnost: | 1 µm |
| Rovnoběžnost: | (2+L/100) μm,L = max. rozsah měř.(mm) |
| Měřicí plocha: | Vřeteno osazené tvrdokovem, lapované a dotek z kalené oceli |
| Vřeteno: | ø6,35 mm (≤300 mm) ø 8 mm (>300 mm), stoupání vřetene 0,5 mm, s aretací |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø21 mm |
| Měřicí síla: | 10 - 14N |
| Nastavovací měrky: | 4 (600, 625, 650, 675 mm) |
| Výměnné doteky [ks]: | 4 |
| Hmotnost: | 7,72kg |
Obsah balení
- Including box
- key
- setting standard (4 pcs.)
- anvils (4 pcs.)
104-145A - Mikrometr třmenový 600-700 mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 104-145A
- EAN: 4946368215174
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
45 223,75 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 37 375,00 Kč
Podobné výrobky
103-155 - Mikrometr třmenový 450-475mm / 0,01 mm
Třmenový mikrometr 450-475 mm 103-155Základní, cenově výhodné, noniové Mitutoyo třmenové mikrometry ..
21 991,75 Kč Cena bez DPH: 18 175,00 Kč
123-105 - Mikrometr třmenový s talířk.doteky 100-125 mm
Třmenový mikrometr s talířkovými měřicími doteky 100-125 mm 123-105Třmenové mikrometry s talířkovými..
12 251,25 Kč Cena bez DPH: 10 125,00 Kč
103-173 - Mikrometr třmenový. 900-925mm / 0,01 mm
Třmenový mikrometr 900–925 mm Mitutoyo 103-173Série 103 – Analogový třmenový mikrometr pro rozsah 90..
52 241,75 Kč Cena bez DPH: 43 175,00 Kč
123-106 - Mikrometr třmenový s talířk.doteky 125-150 mm
Třmenový mikrometr s talířkovými měřicími doteky 125-150 mm 123-106Třmenové mikrometry s talířkovými..
12 947,00 Kč Cena bez DPH: 10 700,00 Kč
Tagy: mikrometr



