Třmenový mikrometr s vyměnitelným dotekem 104-144A
Mitutoyo noniové třmenové mikrometry opatřené snadno vyměnitelnými doteky zaručujícími širokou škálu různých měření, jako je měření tlouštěk trubek, vzdáleností žebra od hrany a výšky nýtů. Bubínková řehtačka zaručuje opakovatelnost měření.
| Digitální/Analogové: | Analogové |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 500–600mm |
| Děl. stup.: | 0,01 mm |
| Dělení stupnice: | 0,01 mm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±12 µm |
| Odchylka v délceV MPE: | 8 μm |
| Chyba posuvu vřetene: | 3µm |
| Rovinnost: | 1 µm |
| Rovnoběžnost: | (2+L/100) μm,L = max. rozsah měř.(mm) |
| Měřicí plocha: | Vřeteno osazené tvrdokovem, lapované a dotek z kalené oceli |
| Vřeteno: | ø6,35 mm (≤300 mm) ø 8 mm (>300 mm), stoupání vřetene 0,5 mm, s aretací |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø21 mm |
| Měřicí síla: | 10 - 14N |
| Nastavovací měrky: | 4 (500, 525, 550, 575 mm) |
| Výměnné doteky [ks]: | 4 |
| Hmotnost: | 6,35kg |
Obsah balení
- Including box
- key
- setting standard (4 pcs.)
- anvils (4 pcs.)
104-144A - Mikrometr třmenový 500-600 mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 104-144A
- EAN: 4946368215167
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
41 442,50 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 34 250,00 Kč
Podobné výrobky
340-522 - Digitální mikrometr 500-600 mm s výměnnými doteky
Digitální mikrometr s vyměnitelným dotekem 340-522DIGIMATIC Třmenové mikrometry poskytující extrémně..
48 944,50 Kč Cena bez DPH: 40 450,00 Kč
293-588 - Mikrometr třmenový digitální MDC 450-475 mm
Digitální mikrometr 293-588DIGIMATIC Třmenové mikrometry nabízí následující výhody: Jednotka otočnéh..
31 550,75 Kč Cena bez DPH: 26 075,00 Kč
111-120 - Mikrometr třmenový 125-150mm
Třmenový mikrometr s osazenými měřicími plochami 111-120Třmenové mikrometry se zúženými měřicími plo..
13 189,00 Kč Cena bez DPH: 10 900,00 Kč
103-176 - Mikrometr třmenový 975-1000mm / 0,01 mm
Třmenový mikrometr 975–1000 mm Mitutoyo 103-176Série 103 – Analogový třmenový mikrometr pro rozsah 9..
58 231,25 Kč Cena bez DPH: 48 125,00 Kč
Tagy: mikrometr





