Třmenový mikrometr s vyměnitelným dotekem 104-143A
Mitutoyo noniové třmenové mikrometry opatřené snadno vyměnitelnými doteky zaručujícími širokou škálu různých měření, jako je měření tlouštěk trubek, vzdáleností žebra od hrany a výšky nýtů. Bubínková řehtačka zaručuje opakovatelnost měření.
| Digitální/Analogové: | Analogové |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 400–500mm |
| Děl. stup.: | 0,01 mm |
| Dělení stupnice: | 0,01 mm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±11 µm |
| Odchylka v délceV MPE: | 7 μm |
| Chyba posuvu vřetene: | 3µm |
| Rovinnost: | 1 µm |
| Rovnoběžnost: | (2+L/100) μm, L = max. rozsah měř. (mm) |
| Měřicí plocha: | Vřeteno osazené tvrdokovem, lapované a dotek z kalené oceli |
| Vřeteno: | ø6,35 mm (≤300 mm) ø 8 mm (>300 mm), stoupání vřetene 0,5 mm, s aretací |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø21 mm |
| Měřicí síla: | 10 - 14N |
| Nastavovací měrky: | 4 (400, 425, 450, 475 mm) |
| Výměnné doteky [ks]: | 4 |
| Hmotnost: | 4,81kg |
Obsah balení
- Including box
- key
- setting standard (4 pcs.)
- anvils (4 pcs.)
104-143A - Mikrometr třmenový 400-500
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 104-143A
- EAN: 4946368215150
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
29 100,50 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 24 050,00 Kč
Podobné výrobky
103-153 - Mikrometr třmenový 400-425mm / 0,01 mm
Třmenový mikrometr 400-425 mm 103-153Základní, cenově výhodné, noniové Mitutoyo třmenové mikrometry ..
19 299,50 Kč Cena bez DPH: 15 950,00 Kč
104-140A - Mikrometr třmenový 100-200 mm
Třmenový mikrometr s vyměnitelným dotekem 104-140AMitutoyo noniové třmenové mikrometry opatřené snad..
18 603,75 Kč Cena bez DPH: 15 375,00 Kč
293-253-30 - Mikrometr třmenový digitální 175-200mm, IP 65, s výstupem dat včetně nástavné měrky
Digitální třmenový mikrometr IP-65 s řehtačkou 293-253-30Třmenové mikrometry se stupněm ochrany IP65..
23 141,25 Kč Cena bez DPH: 19 125,00 Kč
123-105 - Mikrometr třmenový s talířk.doteky 100-125 mm
Třmenový mikrometr s talířkovými měřicími doteky 100-125 mm 123-105Třmenové mikrometry s talířkovými..
12 251,25 Kč Cena bez DPH: 10 125,00 Kč
Tagy: mikrometr





