Třmenový mikrometr s vyměnitelným dotekem 104-141A
Mitutoyo noniové třmenové mikrometry opatřené snadno vyměnitelnými doteky zaručujícími širokou škálu různých měření, jako je měření tlouštěk trubek, vzdáleností žebra od hrany a výšky nýtů. Bubínková řehtačka zaručuje opakovatelnost měření.
| Digitální/Analogové: | Analogové |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 200–300mm |
| Děl. stup.: | 0,01 mm |
| Dělení stupnice: | 0,01 mm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±8 µm |
| Odchylka v délceV MPE: | 5 μm |
| Chyba posuvu vřetene: | 3µm |
| Rovinnost: | 0,6 µm |
| Rovnoběžnost: | (2+L/100) μm,L = max. rozsah měř.(mm) |
| Měřicí plocha: | Vřeteno osazené tvrdokovem, lapované a dotek z kalené oceli |
| Vřeteno: | ø6,35 mm (≤300 mm) ø 8 mm (>300 mm), stoupání vřetene 0,5 mm, s aretací |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø 18 mm |
| Měřicí síla: | 5 - 10N |
| Nastavovací měrky: | 4 (200, 225, 250, 275 mm) |
| Výměnné doteky [ks]: | 4 |
| Hmotnost: | 2,22kg |
Obsah balení
- Including box
- key
- setting standard (4 pcs.)
- anvils (5 pcs.)
104-141A - Mikrometr třmenový 200-300 mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 104-141A
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
20 539,75 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 16 975,00 Kč
Podobné výrobky
103-158 - Mikrometr třmenový 525-550mm / 0,01 mm
Třmenový mikrometr 525–550 mm Mitutoyo 103-158Série 103 – Analogový třmenový mikrometr pro rozsah 52..
27 709,00 Kč Cena bez DPH: 22 900,00 Kč
293-257-30 - Mikrometr třmenový digitální 275-300mm, IP 65, s výstupem dat včetně nástavné měrky
Digitální třmenový mikrometr IP-65 s řehtačkou 293-257-30Třmenové mikrometry se stupněm ochrany IP65..
25 682,25 Kč Cena bez DPH: 21 225,00 Kč
103-155 - Mikrometr třmenový 450-475mm / 0,01 mm
Třmenový mikrometr 450-475 mm 103-155Základní, cenově výhodné, noniové Mitutoyo třmenové mikrometry ..
21 991,75 Kč Cena bez DPH: 18 175,00 Kč
340-521 - Digitální mikrometr 400-500 mm s výměnnými doteky
Digitální mikrometr s vyměnitelným dotekem 340-521DIGIMATIC Třmenové mikrometry poskytující extrémně..
43 408,75 Kč Cena bez DPH: 35 875,00 Kč
Tagy: mikrometr




