Třmenový mikrometr s vyměnitelným dotekem 104-136A
Mitutoyo noniové třmenové mikrometry opatřené snadno vyměnitelnými doteky zaručujícími široký rozsah měření jednoho přístroje. Standardní řehtačka zaručuje opakovatelnost měření.
| Digitální/Analogové: | Analogové |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 150–300mm |
| Děl. stup.: | 0,01 mm |
| Dělení stupnice: | 0,01 mm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±8 µm |
| Odchylka v délceV MPE: | 5 µm |
| Chyba posuvu vřetene: | 3µm |
| Rovinnost: | 0,6 µm |
| Rovnoběžnost: | (2+L/100) μm,L = max. rozsah měř.(mm) |
| Měřicí plocha: | Vřeteno osazené tvrdokovem, lapované a dotek z kalené oceli |
| Vřeteno: | ø6,35 mm (≤300 mm) ø 8 mm (>300 mm), stoupání vřetene 0,5 mm, s aretací |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø18 mm |
| Měřicí síla: | 5 - 10N |
| Nastavovací měrky: | 6 (100, 125, 150, 175, 200, 225 mm) |
| Výměnné doteky [ks]: | 6 |
| Hmotnost: | 2,65kg |
Obsah balení
- Including box
- key
- setting standard (6 pcs.)
- anvils (6 pcs.)
104-136A - Mikrometr ve zvláštním provedení
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 104-136A
- EAN: 4946368215105
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
27 073,75 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 22 375,00 Kč
Podobné výrobky
111-120 - Mikrometr třmenový 125-150mm
Třmenový mikrometr s osazenými měřicími plochami 111-120Třmenové mikrometry se zúženými měřicími plo..
13 189,00 Kč Cena bez DPH: 10 900,00 Kč
104-135A - Mikrometr třmenový 0-150 mm
Třmenový mikrometr s vyměnitelným dotekem 104-135AMitutoyo noniové třmenové mikrometry opatřené snad..
21 296,00 Kč Cena bez DPH: 17 600,00 Kč
293-588 - Mikrometr třmenový digitální MDC 450-475 mm
Digitální mikrometr 293-588DIGIMATIC Třmenové mikrometry nabízí následující výhody: Jednotka otočnéh..
31 550,75 Kč Cena bez DPH: 26 075,00 Kč
104-148A - Mikrometr třmenový 900-1000 mm
Třmenový mikrometr s vyměnitelným dotekem 104-148AMitutoyo noniové třmenové mikrometry opatřené snad..
64 765,25 Kč Cena bez DPH: 53 525,00 Kč
Tagy: mikrometr




