Třmenový mikrometr s vyměnitelným dotekem 104-135A
Mitutoyo noniové třmenové mikrometry opatřené snadno vyměnitelnými doteky zaručujícími široký rozsah měření jednoho přístroje. Standardní řehtačka zaručuje opakovatelnost měření.
| Digitální/Analogové: | Analogové |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 0–150mm |
| Děl. stup.: | 0,01 mm |
| Dělení stupnice: | 0,01 mm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±6 µm |
| Odchylka v délceV MPE: | 3 µm |
| Chyba posuvu vřetene: | 3µm |
| Rovinnost: | 0,6 µm |
| Rovnoběžnost: | 2 µm pro 0-75 mm3 µm pro 75-100 mm |
| Měřicí plocha: | Vřeteno osazené tvrdokovem, lapované a dotek z kalené oceli |
| Vřeteno: | ø6,35 mm (≤300 mm) ø 8 mm (>300 mm), stoupání vřetene 0,5 mm, s aretací |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø18 mm |
| Měřicí síla: | 5 - 10N |
| Nastavovací měrky: | 5 (25, 50, 75, 100, 125 mm) |
| Výměnné doteky [ks]: | 6 |
| Hmotnost: | 1,35kg |
Obsah balení
- Including box
- key
- setting standard (5 pcs.)
- anvils (6 pcs.)
104-135A - Mikrometr třmenový 0-150 mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 104-135A
- EAN: 4946368215099
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
21 296,00 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 17 600,00 Kč
Podobné výrobky
103-169 - Mikrometr třmenový 800-825mm / 0,01 mm
Třmenový mikrometr 800-825 mm 103-169Lehké dílenské provedení se třmenem z vypalovaného smaltu. Vyba..
45 677,50 Kč Cena bez DPH: 37 750,00 Kč
340-526 - Digitální mikrometr 900-1000 mm s výměnnými doteky
Digitální mikrometr s vyměnitelným dotekem 340-526DIGIMATIC Třmenové mikrometry poskytující extrémně..
61 286,50 Kč Cena bez DPH: 50 650,00 Kč
104-148A - Mikrometr třmenový 900-1000 mm
Třmenový mikrometr s vyměnitelným dotekem 104-148AMitutoyo noniové třmenové mikrometry opatřené snad..
64 765,25 Kč Cena bez DPH: 53 525,00 Kč
103-154 - Mikrometr třmenový 425-450mm / 0,01 mm
Třmenový mikrometr 425-450 mm 103-154Mitutoyo základní, cenově výhodné třmenové mikrometry s noniovo..
20 630,50 Kč Cena bez DPH: 17 050,00 Kč
Tagy: mikrometr




