Sada 6 třmenových mikrometrů 0 - 150 mm 103-913-50
Mitutoyo základní sada, cenově výhodná, noniových třmenových mikrometrů obsahujících standardní řehtačku zaručující opakovatelnost měření.
| Digitální/Analogové: | Analogové |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 0–150mm |
| Děl. stup.: | 0,01 mm |
| Dělení stupnice: | 0,01 mm |
| Měřicí plocha: | Osazené tvrdokovem, jemně lapované |
| Vřeteno: | ø6,35 mm (≤300 mm) ø 8 mm (>300 mm), stoupání vřetene 0,5 mm, s aretací |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø18 mm |
| Obsah sady: | 103-137, 103-138, 103-139-10, 103-140-10, 103-141-10, 103-142-10,5 nastavovacích měrek |
| Hmot.: | 2260g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- nastavovací měrky (od 25 mm)
- klíče
- kontrolního certifikátu (rozsah měření 0-50 mm)
103-913-50 - mikrometry třmenové v sadě 0-150 mm/0,01 mm 6ks + 5ks nástavných měrek
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 103-913-50
- EAN: 4946368554723
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
18 089,50 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 14 950,00 Kč
Podobné výrobky
103-166 - Mikrometr třmenový 725-750mm / 0,01 mm
Třmenový mikrometr 725–750 mm Mitutoyo 103-166Série 103 – Analogový třmenový mikrometr pro rozsah 72..
40 353,50 Kč Cena bez DPH: 33 350,00 Kč
103-176 - Mikrometr třmenový 975-1000mm / 0,01 mm
Třmenový mikrometr 975–1000 mm Mitutoyo 103-176Série 103 – Analogový třmenový mikrometr pro rozsah 9..
58 231,25 Kč Cena bez DPH: 48 125,00 Kč
103-156 - Mikrometr třmenový 475-500mm / 0,01 mm
Třmenový mikrometr 475-500 mm 103-156Mitutoyo základní, cenově výhodné třmenové mikrometry s noniovo..
23 806,75 Kč Cena bez DPH: 19 675,00 Kč
103-155 - Mikrometr třmenový 450-475mm / 0,01 mm
Třmenový mikrometr 450-475 mm 103-155Základní, cenově výhodné, noniové Mitutoyo třmenové mikrometry ..
21 991,75 Kč Cena bez DPH: 18 175,00 Kč
Tagy: mikrometr


