Třmenový mikrometr 800-825 mm 103-169
Lehké dílenské provedení se třmenem z vypalovaného smaltu. Vybaveny řehtačkou pro zajištění konstantní měřicí síly.
| Model: | OM-825 |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Analogové |
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 800–825mm |
| Dělení stupnice: | 0,01 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±9 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±9 µm |
| Odchylka v délceV MPE: | 10 µm |
| Rovinnost: | 1 µm |
| Rovnoběžnost: | 10 µm |
| Třída přesnosti EN ISO 3611: | Třída 2 |
| Měřicí plocha: | Osazené tvrdokovem, jemně lapované |
| Vřeteno: | ø6,35 mm (≤300 mm) ø 8 mm (>300 mm), stoupání vřetene 0,5 mm, s aretací |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø21 mm |
| Měřicí síla: | 10 - 15N |
| Hmot.: | 6925g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- nastavovací měrky (od 25 mm)
- klíče
- kontrolního certifikátu (rozsah měření 0-50 mm)
103-169 - Mikrometr třmenový 800-825mm / 0,01 mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 103-169
- EAN: 4946368004402
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
45 677,50 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 37 750,00 Kč
Podobné výrobky
103-142-10 - Mikrometr třmenový 125-150mm / 0,01 mm
Třmenový mikrometr 125-150 mm 103-142-10Mitutoyo základní, cenově výhodné třmenové mikrometry s noni..
6 261,75 Kč Cena bez DPH: 5 175,00 Kč
123-108 - Mikrometr třmenový s talířk.doteky 175-200 mm pro měření vzdálenosti zubů
Třmenový mikrometr s talířkovými měřicími doteky 175-200 mm 123-108Třmenové mikrometry s talířkovými..
15 004,00 Kč Cena bez DPH: 12 400,00 Kč
340-251-30 - Mikrometr třmenový digitální 0 -150 mm s výměnnými doteky
Digitální mikrometr s vyměnitelným dotekem 340-251-30DIGIMATIC Třmenové mikrometry poskytující extré..
33 002,75 Kč Cena bez DPH: 27 275,00 Kč
103-149 - Mikrometr třmenový 300-325mm / 0,01 mm
Třmenový mikrometr 300-325 mm 103-149Mitutoyo základní, cenově výhodné třmenové mikrometry s noniovo..
14 520,00 Kč Cena bez DPH: 12 000,00 Kč
Tagy: mikrometr




