Třmenový mikrometr 500-525 mm 103-157
Lehké dílenské provedení se třmenem z vypalovaného smaltu. Vybaveny řehtačkou pro zajištění konstantní měřicí síly.
| Model: | OM-525 |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Analogové |
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 500–525mm |
| Dělení stupnice: | 0,01mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±9 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±9 µm |
| Odchylka v délceV MPE: | 7 µm |
| Rovinnost: | 1 µm |
| Rovnoběžnost: | 7 µm |
| Třída přesnosti EN ISO 3611: | Třída 2 |
| Měřicí plocha: | Osazené tvrdokovem, jemně lapované |
| Vřeteno: | ø6,35 mm (≤300 mm) ø 8 mm (>300 mm), stoupání vřetene 0,5 mm, s aretací |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø21 mm |
| Měřicí síla: | 10 - 15N |
| Hmot.: | 4060g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- nastavovací měrky (od 25 mm)
- klíče
- kontrolního certifikátu (rozsah měření 0-50 mm)
103-157 - Mikrometr třmenový 500-525mm / 0,01 mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 103-157
- EAN: 4946368004167
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
26 710,75 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 22 075,00 Kč
Podobné výrobky
103-151 - Mikrometr třmenový 350-375 mm / 0,01 mm
Třmenový mikrometr 350-375 mm 103-151Základní, cenově výhodné, noniové Mitutoyo třmenové mikrometry ..
16 819,00 Kč Cena bez DPH: 13 900,00 Kč
340-524 - Digitální mikrometr 700-800 mm s výměnnými doteky
Digitální mikrometr s vyměnitelným dotekem 340-524DIGIMATIC Třmenové mikrometry poskytující extrémně..
55 327,25 Kč Cena bez DPH: 45 725,00 Kč
340-521 - Digitální mikrometr 400-500 mm s výměnnými doteky
Digitální mikrometr s vyměnitelným dotekem 340-521DIGIMATIC Třmenové mikrometry poskytující extrémně..
43 408,75 Kč Cena bez DPH: 35 875,00 Kč
103-166 - Mikrometr třmenový 725-750mm / 0,01 mm
Třmenový mikrometr 725–750 mm Mitutoyo 103-166Série 103 – Analogový třmenový mikrometr pro rozsah 72..
40 353,50 Kč Cena bez DPH: 33 350,00 Kč
Tagy: mikrometr



