Třmenový mikrometr 375-400 mm 103-152
Mitutoyo základní, cenově výhodné třmenové mikrometry s noniovou stupnicí a bubínkovou řehtačkou zaručující opakovatelnost měření.
| Model: | OM-400 |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Analogové |
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 375–400mm |
| Dělení stupnice: | 0,01 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±7 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±7 µm |
| Odchylka v délceV MPE: | 6 µm |
| Rovinnost: | 1 µm |
| Rovnoběžnost: | 6 µm |
| Třída přesnosti EN ISO 3611: | Třída 2 |
| Měřicí plocha: | Osazené tvrdokovem, jemně lapované |
| Vřeteno: | ø6,35 mm (≤300 mm) ø 8 mm (>300 mm), stoupání vřetene 0,5 mm, s aretací |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø21 mm |
| Měřicí síla: | 10 - 15N |
| Hmot.: | 2455g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- nastavovací měrky (od 25 mm)
- klíče
- kontrolního certifikátu (rozsah měření 0-50 mm)
103-152 - Mikrometr třmenový 375-400mm / 0,01 mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 103-152
- EAN: 4946368004068
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
18 210,50 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 15 050,00 Kč
Podobné výrobky
340-523 - Digitální mikrometr 600-700 mm s výměnnými doteky
Digitální mikrometr s vyměnitelným dotekem 340-523DIGIMATIC Třmenové mikrometry poskytující extrémně..
52 574,50 Kč Cena bez DPH: 43 450,00 Kč
145-189 - Mikrometr s čelistmi pro vnitřní měření 100-125mm
Analogový vnitřní mikrometr s měřicími čelistmi 100-125 mm 145-189Digimatic třmenové mikrometry s če..
16 425,75 Kč Cena bez DPH: 13 575,00 Kč
293-254-30 - Mikrometr třmenový digitální 200-225mm, IP 65, s výstupem dat včetně nástavné měrky
Digitální třmenový mikrometr IP-65 s řehtačkou 293-254-30Třmenové mikrometry se stupněm ochrany IP65..
23 353,00 Kč Cena bez DPH: 19 300,00 Kč
126-129 - Mikrometr třmenový na měření závitů
Třmenový mikrometr na měření závitů 100-125 mm 126-129Tyto třmenové mikrometry na měření závitů by m..
16 365,25 Kč Cena bez DPH: 13 525,00 Kč
Tagy: mikrometr





