Třmenový mikrometr 350-375 mm 103-151
Základní, cenově výhodné, noniové Mitutoyo třmenové mikrometry se standardní řehtačkou pro zaručení opakovatelnosti.
| Model: | OM-375 |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Analogové |
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 350–375mm |
| Dělení stupnice: | 0,01 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±6 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±6 µm |
| Odchylka v délceV MPE: | 5 µm |
| Rovinnost: | 1 µm |
| Rovnoběžnost: | 5 µm |
| Třída přesnosti EN ISO 3611: | Třída 2 |
| Měřicí plocha: | Osazené tvrdokovem, jemně lapované |
| Vřeteno: | ø6,35 mm (≤300 mm) ø 8 mm (>300 mm), stoupání vřetene 0,5 mm, s aretací |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø21 mm |
| Měřicí síla: | 10 - 15N |
| Hmot.: | 2305g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- nastavovací měrky (od 25 mm)
- klíče
- kontrolního certifikátu (rozsah měření 0-50 mm)
103-151 - Mikrometr třmenový 350-375 mm / 0,01 mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 103-151
- EAN: 4946368004044
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
16 819,00 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 13 900,00 Kč
Podobné výrobky
103-142-10 - Mikrometr třmenový 125-150mm / 0,01 mm
Třmenový mikrometr 125-150 mm 103-142-10Mitutoyo základní, cenově výhodné třmenové mikrometry s noni..
6 261,75 Kč Cena bez DPH: 5 175,00 Kč
103-160 - Mikrometr třmenový 575-600mm / 0,01 mm
Třmenový mikrometr 575-600 mm 103-160Lehké dílenské provedení se třmenem z vypalovaného smaltu. Vyba..
30 492,00 Kč Cena bez DPH: 25 200,00 Kč
103-165 - Mikrometr třmenový 700-725mm / 0,01 mm
Třmenový mikrometr 700–725 mm Mitutoyo 103-165Série 103 – Analogový třmenový mikrometr pro rozsah 70..
39 022,50 Kč Cena bez DPH: 32 250,00 Kč
123-107 - Mikrometr třmenový s talířk. doteky 150-175 mm na měření vzdálenosti zubů
Třmenový mikrometr s talířkovými měřicími doteky 150-175 mm 123-107Třmenové mikrometry s talířkovými..
13 824,25 Kč Cena bez DPH: 11 425,00 Kč
Tagy: mikrometr



