Třmenový mikrometr 325-350 mm 103-150
Mitutoyo základní, cenově výhodné třmenové mikrometry s noniovou stupnicí a bubínkovou řehtačkou zaručující opakovatelnost měření.
| Model: | OM-350 |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Analogové |
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 325–350mm |
| Dělení stupnice: | 0,01 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±6 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±6 µm |
| Odchylka v délceV MPE: | 5 µm |
| Rovinnost: | 1 µm |
| Rovnoběžnost: | 5 µm |
| Třída přesnosti EN ISO 3611: | Třída 2 |
| Měřicí plocha: | Osazené tvrdokovem, jemně lapované |
| Vřeteno: | ø6,35 mm (≤300 mm) ø 8 mm (>300 mm), stoupání vřetene 0,5 mm, s aretací |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø21 mm |
| Měřicí síla: | 10 - 15N |
| Hmot.: | 2155g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- nastavovací měrky (od 25 mm)
- klíče
- kontrolního certifikátu (rozsah měření 0-50 mm)
103-150 - Mikrometr třmenový 325-350mm / 0,01 mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 103-150
- EAN: 4946368004020
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
15 730,00 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 13 000,00 Kč
Podobné výrobky
293-582 - Mikrometr třmenový digitální MDC 300-325 mm
Digital Micrometer 293-582DIGIMATIC Třmenové mikrometry nabízí následující výhody: Jednotka otočného..
29 130,75 Kč Cena bez DPH: 24 075,00 Kč
103-915-10 - Mikrometry třmenové, sada 150-300 mm
Sada 6 třmenových mikrometrů 150/300 mm 103-915-10Třmenové mikrometry jsou přesná a spolehlivá měřid..
45 496,00 Kč Cena bez DPH: 37 600,00 Kč
103-157 - Mikrometr třmenový 500-525mm / 0,01 mm
Třmenový mikrometr 500-525 mm 103-157Lehké dílenské provedení se třmenem z vypalovaného smaltu. Vyba..
26 710,75 Kč Cena bez DPH: 22 075,00 Kč
103-159 - Mikrometr třmenový 550-575mm / 0,01 mm
Třmenový mikrometr 550-575 mm 103-159Lehké dílenské provedení se třmenem z vypalovaného smaltu. Vyba..
29 312,25 Kč Cena bez DPH: 24 225,00 Kč
Tagy: mikrometr




