Třmenový mikrometr 275-300 mm 103-148-10
Základní, cenově výhodné, noniové Mitutoyo třmenové mikrometry se standardní řehtačkou pro zaručení opakovatelnosti.
| Digitální/Analogové: | Analogové |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 275–300mm |
| Dělení stupnice: | 0,01 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±5 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±5 µm |
| Odchylka v délceV MPE: | 5 µm |
| Rovinnost: | 0,6 µm |
| Rovnoběžnost: | 5 µm |
| Třída přesnosti EN ISO 3611: | Třída 2 |
| Měřicí plocha: | Osazené tvrdokovem, jemně lapované |
| Vřeteno: | ø6,35 mm (≤300 mm) ø 8 mm (>300 mm), stoupání vřetene 0,5 mm, s aretací |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø18 mm |
| Měřicí síla: | 5 - 10N |
| Hmot.: | 1565g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- nastavovací měrky (od 25 mm)
- klíče
- kontrolního certifikátu (rozsah měření 0-50 mm)
103-148-10 - Mikrometr třmenový 275-300mm / 0,01 mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 103-148-10
- EAN: 4946368215044
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
10 315,25 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 8 525,00 Kč
Podobné výrobky
103-154 - Mikrometr třmenový 425-450mm / 0,01 mm
Třmenový mikrometr 425-450 mm 103-154Mitutoyo základní, cenově výhodné třmenové mikrometry s noniovo..
20 630,50 Kč Cena bez DPH: 17 050,00 Kč
103-174 - Mikrometr třmenový. 925-950mm / 0,01 mm
Třmenový mikrometr 925–950 mm Mitutoyo 103-174Série 103 – Analogový třmenový mikrometr pro rozsah 92..
54 571,00 Kč Cena bez DPH: 45 100,00 Kč
340-524 - Digitální mikrometr 700-800 mm s výměnnými doteky
Digitální mikrometr s vyměnitelným dotekem 340-524DIGIMATIC Třmenové mikrometry poskytující extrémně..
55 327,25 Kč Cena bez DPH: 45 725,00 Kč
340-525 - Digitální mikrometr 800-900 mm s výměnnými doteky
Digitální mikrometr s vyměnitelným dotekem 340-525DIGIMATIC Třmenové mikrometry poskytující extrémně..
58 503,50 Kč Cena bez DPH: 48 350,00 Kč
Tagy: mikrometr



