Třmenový mikrometr 250-275 mm 103-147-10
Mitutoyo základní, cenově výhodné třmenové mikrometry s noniovou stupnicí a bubínkovou řehtačkou zaručující opakovatelnost měření.
| Digitální/Analogové: | Analogové |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 250–275mm |
| Dělení stupnice: | 0,01 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±5 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±5 µm |
| Odchylka v délceV MPE: | 4 µm |
| Rovinnost: | 0,6 µm |
| Rovnoběžnost: | 4 µm |
| Třída přesnosti EN ISO 3611: | Třída 2 |
| Měřicí plocha: | Osazené tvrdokovem, jemně lapované |
| Vřeteno: | ø6,35 mm (≤300 mm) ø 8 mm (>300 mm), stoupání vřetene 0,5 mm, s aretací |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø18 mm |
| Měřicí síla: | 5 - 10N |
| Hmot.: | 1405g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- nastavovací měrky (od 25 mm)
- klíče
- kontrolního certifikátu (rozsah měření 0-50 mm)
103-147-10 - Mikrometr třmenový 250-275mm / 0,01 mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 103-147-10
- EAN: 4946368215037
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
9 649,75 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 7 975,00 Kč
Podobné výrobky
103-141-10 - Mikrometr třmenový 100-125mm / 0,01 mm
Třmenový mikrometr 100-125 mm 103-141-10Mitutoyo základní, cenově výhodné třmenové mikrometry s noni..
5 626,50 Kč Cena bez DPH: 4 650,00 Kč
103-163 - Mikrometr třmenový 650-675mm / 0,01 mm
Třmenový mikrometr 650-675 mm 103-163Lehké dílenské provedení se třmenem z vypalovaného smaltu. Vyba..
35 695,00 Kč Cena bez DPH: 29 500,00 Kč
293-588 - Mikrometr třmenový digitální MDC 450-475 mm
Digitální mikrometr 293-588DIGIMATIC Třmenové mikrometry nabízí následující výhody: Jednotka otočnéh..
31 550,75 Kč Cena bez DPH: 26 075,00 Kč
103-150 - Mikrometr třmenový 325-350mm / 0,01 mm
Třmenový mikrometr 325-350 mm 103-150Mitutoyo základní, cenově výhodné třmenové mikrometry s noniovo..
15 730,00 Kč Cena bez DPH: 13 000,00 Kč
Tagy: mikrometr



