Třmenový mikrometr 175 - 200 mm 103-144-10
Základní, cenově výhodné, noniové Mitutoyo třmenové mikrometry se standardní řehtačkou pro zaručení opakovatelnosti.
| Digitální/Analogové: | Analogové |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 175–200mm |
| Dělení stupnice: | 0,01 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±4 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±4 µm |
| Odchylka v délceV MPE: | 4 µm |
| Rovinnost: | 0,6 µm |
| Rovnoběžnost: | 4 µm |
| Třída přesnosti EN ISO 3611: | Třída 2 |
| Měřicí plocha: | Osazené tvrdokovem, jemně lapované |
| Vřeteno: | ø6,35 mm (≤300 mm) ø 8 mm (>300 mm), stoupání vřetene 0,5 mm, s aretací |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø18 mm |
| Měřicí síla: | 5 - 10N |
| Hmot.: | 920g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- nastavovací měrky (od 25 mm)
- klíče
- kontrolního certifikátu (rozsah měření 0-50 mm)
103-144-10 - Mikrometr třmenový 175-200 mm / 0,01 mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 103-144-10
- EAN: 4946368215006
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
7 592,75 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 6 275,00 Kč
Podobné výrobky
103-171 - Mikrometr třmenový 850-875mm / 0,01 mm
Třmenový mikrometr 850-875 mm 103-171Lehké dílenské provedení se třmenem z vypalovaného smaltu. Vyba..
48 521,00 Kč Cena bez DPH: 40 100,00 Kč
103-145-10 - Mikrometr třmenový 200-225mm / 0,01 mm
Třmenový mikrometr 200-225 mm 103-145-10Mitutoyo základní, cenově výhodné třmenové mikrometry s noni..
8 288,50 Kč Cena bez DPH: 6 850,00 Kč
104-135A - Mikrometr třmenový 0-150 mm
Třmenový mikrometr s vyměnitelným dotekem 104-135AMitutoyo noniové třmenové mikrometry opatřené snad..
21 296,00 Kč Cena bez DPH: 17 600,00 Kč
293-583 - Mikrometr třmenový digitální MDC 325-350 mm
Digitální mikrometr 293-583DIGIMATIC Třmenové mikrometry nabízí následující výhody: Jednotka otočnéh..
29 524,00 Kč Cena bez DPH: 24 400,00 Kč
Tagy: mikrometr




