Třmenový mikrometr 150-175 mm 103-143-10
Mitutoyo základní, cenově výhodné třmenové mikrometry s noniovou stupnicí a bubínkovou řehtačkou zaručující opakovatelnost měření.
| Digitální/Analogové: | Analogové |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 150–175mm |
| Dělení stupnice: | 0,01 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±4 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±4 µm |
| Odchylka v délceV MPE: | 3 µm |
| Rovinnost: | 0,6 µm |
| Rovnoběžnost: | 3 µm |
| Třída přesnosti EN ISO 3611: | Třída 2 |
| Měřicí plocha: | Osazené tvrdokovem, jemně lapované |
| Vřeteno: | ø6,35 mm (≤300 mm) ø 8 mm (>300 mm), stoupání vřetene 0,5 mm, s aretací |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø18 mm |
| Měřicí síla: | 5 - 10N |
| Hmot.: | 720g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- nastavovací měrky (od 25 mm)
- klíče
- kontrolního certifikátu (rozsah měření 0-50 mm)
103-143-10 - Mikrometr třmenový 150-175 mm / 0,01 mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 103-143-10
- EAN: 4946368214993
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
6 957,50 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 5 750,00 Kč
Podobné výrobky
103-173 - Mikrometr třmenový. 900-925mm / 0,01 mm
Třmenový mikrometr 900–925 mm Mitutoyo 103-173Série 103 – Analogový třmenový mikrometr pro rozsah 90..
52 241,75 Kč Cena bez DPH: 43 175,00 Kč
293-584 - Mikrometr třmenový digitální MDC 350-375 mm
Digital Micrometer 293-584DIGIMATIC Třmenové mikrometry nabízí následující výhody: Jednotka otočného..
29 947,50 Kč Cena bez DPH: 24 750,00 Kč
104-143A - Mikrometr třmenový 400-500
Třmenový mikrometr s vyměnitelným dotekem 104-143AMitutoyo noniové třmenové mikrometry opatřené snad..
29 100,50 Kč Cena bez DPH: 24 050,00 Kč
111-119 - Mikrometr třmenový 100-125mm
Třmenový mikrometr s osazenými měřicími plochami 111-119Třmenové mikrometry se zúženými měřicími plo..
12 221,00 Kč Cena bez DPH: 10 100,00 Kč
Tagy: mikrometr





