Třmenový mikrometr 125-150 mm 103-142-10
Mitutoyo základní, cenově výhodné třmenové mikrometry s noniovou stupnicí a bubínkovou řehtačkou zaručující opakovatelnost měření.
| Digitální/Analogové: | Analogové |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 125–150mm |
| Dělení stupnice: | 0,01 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±3 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±3 µm |
| Odchylka v délceV MPE: | 3 µm |
| Rovinnost: | 0,6 µm |
| Rovnoběžnost: | 3 µm |
| Třída přesnosti EN ISO 3611: | Třída 2 |
| Měřicí plocha: | Osazené tvrdokovem, jemně lapované |
| Vřeteno: | ø6,35 mm (≤300 mm) ø 8 mm (>300 mm), stoupání vřetene 0,5 mm, s aretací |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø18 mm |
| Měřicí síla: | 5 - 10N |
| Hmot.: | 665g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- nastavovací měrky (od 25 mm)
- klíče
- kontrolního certifikátu (rozsah měření 0-50 mm)
103-142-10 - Mikrometr třmenový 125-150mm / 0,01 mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 103-142-10
- EAN: 4946368214986
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
6 261,75 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 5 175,00 Kč
Podobné výrobky
123-109 - Mikrometr třmenový s talířk. doteky 200-225 mm pro měření vzdálenosti zubů
Třmenový mikrometr s talířkovými měřicími doteky 123-109Třmenové mikrometry s talířkovými doteky se ..
15 336,75 Kč Cena bez DPH: 12 675,00 Kč
104-142A - Mikrometr třmenový 300-400mm
Třmenový mikrometr s vyměnitelným dotekem 104-142AMitutoyo noniové třmenové mikrometry opatřené snad..
26 468,75 Kč Cena bez DPH: 21 875,00 Kč
340-525 - Digitální mikrometr 800-900 mm s výměnnými doteky
Digitální mikrometr s vyměnitelným dotekem 340-525DIGIMATIC Třmenové mikrometry poskytující extrémně..
58 503,50 Kč Cena bez DPH: 48 350,00 Kč
103-141-10 - Mikrometr třmenový 100-125mm / 0,01 mm
Třmenový mikrometr 100-125 mm 103-141-10Mitutoyo základní, cenově výhodné třmenové mikrometry s noni..
5 626,50 Kč Cena bez DPH: 4 650,00 Kč
Tagy: mikrometr





