Pasametry s přesným úchylkoměrem
Série 523
Pasametry s integrovaným číselníkovým úchylkoměrem, které nabízí následující výhody:
- Vhodné pro hromadnou kontrolu zvláště válcových dílů v sériové nebo velko-sériové výrobě.
- Možnost nastavení s externími etalony, jako jsou koncové měrky.
- Zpětná páčka v praktické poloze
Technické parametry:
Měřicí plocha: Osazené tvrdokovem, broušené, jemně lapované, o 10,8 mm
Dodává se: Včetně pouzdra, podpěr pro obrobek
| Roz. Měř. [mm] | 75 - 100 |
|---|---|
| Rozsah zobrazení přesného úchylkoměru | ±0,06 mm |
| Zdvih zajíždějicího doteku | 2 mm |
| Opakovatelnost [µm] | 0.4 µm |
| Rovinnost | 0,3 µm |
| Rovnoběžnost | 1 µm |
| Děl. Stup. | 0,0001 mm |
| Měřicí síla [N] | 5-10 |
| Hmot. [g] | 1080 |
| L [mm] | 106 |
| D [mm] | 60 |
523-124 - pasameter 75-100mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 523-124
- EAN: 4946368380308
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
29 524,00 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 24 400,00 Kč
Podobné výrobky
193-902 - mikrometr třmenový s čítačem,sada-4
Třmenové mikrometry s čítačem Série 193 Třmenové mikrometry s mechanickým čítačem nabízí následující..
28 677,00 Kč Cena bez DPH: 23 700,00 Kč
114-106 - Mikrometr třmenový s prizm.dotekem 70-85mm
mikrometr třmenový s prizm.dotekem 70-85mm..
20 116,25 Kč Cena bez DPH: 16 625,00 Kč
123-104 - Mikrometr třmenový s talířk.doteky 75-100mm
mikrometr třmenový s talířk.doteky 75-100mm..
11 616,00 Kč Cena bez DPH: 9 600,00 Kč
331-254-30 - mikrometr třmenový 75-100mm
- kalibrace K0002 + K0044..
29 130,75 Kč Cena bez DPH: 24 075,00 Kč





