DIGIMATIC Digitální třmenový mikrometr s osazenými měřicími plochami 331-262-30
Digimatic třmenové mikrometry se zúženými měřicími plochami jsou určeny především pro měření drážek a tvarovaných dílů. Vyznačují se: Dotek a vřeteno jsou malého průměru pro měření drážek, drážkovaných hřídelů, zápichů, tvarovaných dílů, apod. Vynikající ochrana vůči vodě a prachu (stupeň ochrany IP65) umožňuje používat tyto mikrometry i v místech, kde se vyskytuje stříkající chladivo.
| Model: | SPM2-50MX |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Digitální |
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 25–50mm |
| Čís. krok: | 0,001 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±2 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±2 µm |
| Odchylka v délceV MPE: | 2 µm |
| Rovinnost: | 0,3 µm |
| Rovnoběžnost: | 2 µm |
| Displej: | LCD, výška číslic 7,5 mm |
| Měřicí plocha: | Osazené tvrdokovem, jemně lapované, stupňovité |
| Dotek / Vřeteno: | Provedení B, D=2 mm |
| Vřeteno: | S aretací, ø6,35 mm, stoupání vřetene 0,5 mm |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø18 mm |
| Výstup dat: | Ano |
| Měřicí síla: | 5 - 10N |
| Napájení: | 1 baterie SR44 |
| Životnost baterie: | Cca 2,4 roku |
| ORIGIN: | Ano |
| NULOVÁNÍ / ABS přepínání: | Ano |
| Automatické vypínánípo 20 minutách nepoužívání: | Ano |
| Alarm slabé baterie: | Ano |
| Funkce "Lock" (blokování klávesnice): | Ano |
| HOLD: | Ano |
| Hmot.: | 470g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- nastavovací měrky (od 25 mm)
- klíče
- 1 baterie
331-262-30 - mikrometr třmenový
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 331-262-30
- EAN: 4946368688930
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
26 136,00 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 21 600,00 Kč
Podobné výrobky
143-102 - Mikrometr třmenový s měřícími rameny 25-50mm
Třmenový mikrometr s měřicími rameny 25-50 mm 143-102Mitutoyo noniové třmenové mikrometry opatřené t..
12 523,50 Kč Cena bez DPH: 10 350,00 Kč
147-302 - Mikrometr třmenový 25-50mm
Třmenový mikrometr s obzvlášť malým vyložením třmene 147-302Mitutoyo noniové třmenové mikrometry pro..
10 224,50 Kč Cena bez DPH: 8 450,00 Kč
193-102 - mikrometr třmenový s čítačem
Třmenový mikrometr s čítačem 25-50 mm 193-102Třmenové mikrometry s mechanickým čítačem nabízí násled..
7 018,00 Kč Cena bez DPH: 5 800,00 Kč
342-252-30 - mikrometr třmenový 25-50mm
DIGIMATIC Digitální třmenový mikrometr s úhlem 15° 342-252-30DIGIMATIC Třmenové mikrometry s měřicím..
25 500,75 Kč Cena bez DPH: 21 075,00 Kč
Tagy: mikrometr





