Pasametr s přesným úchylkoměrem 523-141
Tyto pasametry jsou navrženy k upevnění úchylkoměrů vhodných pro danou aplikaci měření a nabízí následující výhody: Vhodné pro hromadnou kontrolu zvláště válcových dílů v sériové nebo velko-sériové výrobě, kde je zapotřebí rychlé znázornění špatné naměřené hodnoty uvnitř tolerančního pásma. Možnost nastavení s externími etalony, jako jsou koncové měrky. Zpětná páčka v praktické poloze.
| Digitální/Analogové: | Analogové |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 0–25mm |
| Zdvih zajíždějicího doteku: | 2 mm |
| Opakovatelnost: | 0,4 µm |
| Rovinnost: | 0,3 μm |
| Rovnoběžnost: | 0,6 μm |
| Měřicí plocha: | Osazené tvrdokovem, jemně lapované ø10.8 mm |
| Vřeteno: | ø10,8 mm |
| Měřicí síla: | 5 - 10N |
| Hmot.: | 710g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- podpěr pro obrobek
- bez úchylkoměru
523-141 - pasametr 0-25 mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 523-141
- EAN: 4946368401775
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
17 726,50 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 14 650,00 Kč
Podobné výrobky
395-251-30 - Dig. třmenový mikrometr ve zvláštním provedení 0-25 mm
DIGIMATIC Třmenové mikrometry s kulovým nebo válcovým pevným dotekem 0-25 mm 395-251-30Tyto DIGIMATI..
19 602,00 Kč Cena bez DPH: 16 200,00 Kč
147-301 - Mikrometr třmenový 0-25mm
Třmenový mikrometr s obzvlášť malým vyložením třmene 147-301Mitutoyo noniové třmenové mikrometry pro..
9 528,75 Kč Cena bez DPH: 7 875,00 Kč
112-165 - Mikrometr třmenový 0-25mm s měřicími hroty 15° z tvrdokovu
Třmenový mikrometr s měřicími hroty 15° 112-165Mitutoyo noniové třmenové mikrometry opatřené bodovým..
8 046,50 Kč Cena bez DPH: 6 650,00 Kč
111-115 - Mikrometr třmenový 0-25mm
Třmenový mikrometr s osazenými měřicími plochami 111-115Mitutoyo noniové třmenové mikrometry opatřen..
7 260,00 Kč Cena bez DPH: 6 000,00 Kč





