Pasametr s přesným úchylkoměrem 523-121
A Mitutoyo rapid-retraction-anvil snap meter equipped with a high resolution dial indicator.
| Digitální/Analogové: | Analogové |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 0–25mm |
| Děl. stup.: | 0.001 mm |
| Dělení stupnice: | 0.001 mm |
| Rozsah zobrazenípřesného úchylkoměru: | ±0.06 mm |
| Zdvih zajíždějicího doteku: | 2 mm |
| Přesnost úchylkoměru: | 1 μm |
| Opakovatelnost: | 0,4 µm |
| Rovinnost: | 0,3 μm |
| Rovnoběžnost: | 0,6 μm |
| Měřicí plocha: | Osazené tvrdokovem, jemně lapované ø10.8 mm |
| Vřeteno: | ø10,8 mm |
| Měřicí síla: | 5 - 10N |
| Hmot.: | 740g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- podpěr pro obrobek
523-121 - pasametr 0-25 mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 523-121
- EAN: 4946368380278
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
21 598,50 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 17 850,00 Kč
Podobné výrobky
510-141 - mikrometr třmenový s přesným úchylkoměrem 0-25 mm
Třmenový mikrometr s úchylkoměrem 510-141Třmenové mikrometry s úchylkoměrem, které umožňují prováděn..
25 500,75 Kč Cena bez DPH: 21 075,00 Kč
293-236-30 - Mikrometr třmenový digitální 50-75 mm, IP 65, s výstupem dat
DIGIMATIC Třmenový mikrometr IP65 50-75 293-236-30Třmenové mikrometry se stupněm ochrany IP65 vyznač..
16 819,00 Kč Cena bez DPH: 13 900,00 Kč
113-102 - Mikrometr třmenový na toleranční měření 0-25mm
Toleranční třmenové mikrometry 113-102Duální, Mitutoyo noniové mikrometry vytvořené jako nastaviteln..
14 399,00 Kč Cena bez DPH: 11 900,00 Kč
389-272-30 - Mikrometr třmenový DIGIMATIC s hlubokým třmenem 25-50
Digitální třmenové mikrometry na měření tloušťky plechů IP65 389-272-30Digimatic třmenové mikrometry..
24 351,25 Kč Cena bez DPH: 20 125,00 Kč





