Třmenový mikrometr s úchylkoměrem 510-141
Třmenové mikrometry s úchylkoměrem, které umožňují provádění rychlého a vysoce přesného měření. Nabízí následující výhody: Snadné a jednoduché ovládání jednou rukou díky zasouvatelnému doteku. Stupeň ochrany IP54 a velké a snadno odečítatelné číslice na číselníku. Velká stupnice pro snadné čtení ( +/- 0.06 mm). S nastavitelnou nulou a tolerančními značkami pro hodnocení Dobrý/Zmetek. Průměr vřetene 8 mm zaručuje snadné polohování a vysoce přesné měření.
| Model: | IDM-25RL |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Analogové |
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 0–25mm |
| Děl. stup.: | 0,001 mm |
| Rozsah zobrazenípřesného úchylkoměru: | ±0.06 mm |
| Zdvih zajíždějicího doteku: | 2 mm |
| Chyba posuvu vřetene: | 3µm |
| Přesnost úchylkoměru: | 1 μm |
| Opakovatelnost: | 0,4 µm |
| Rovinnost: | 0,3 μm |
| Rovnoběžnost: | 0,6 μm |
| Dělení stupnice: | 0,001 mm |
| Měřicí plocha: | Osazené tvrdokovem, jemně lapované, ø8 mm |
| Vřeteno: | ø8 mm, stoupání vřetene 0,5 mm, s aretací |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø21 mm |
| Měřicí síla: | 5 - 10N |
| Ovládací tlačítko: | Vlevo |
| Hmot.: | 520g |
Obsah balení
- Including box
- spanner
510-141 - mikrometr třmenový s přesným úchylkoměrem 0-25 mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 510-141
- EAN: 4946368426839
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
25 500,75 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 21 075,00 Kč
Podobné výrobky
126-125 - Mikrometr třmenový na měření závitů
Třmenový mikrometr na měření závitů 0-25 mm 126-125Mitutoyo ne-digitální mikrometr se snadno vyměnit..
11 222,75 Kč Cena bez DPH: 9 275,00 Kč
523-141 - pasametr 0-25 mm
Pasametr s přesným úchylkoměrem 523-141Tyto pasametry jsou navrženy k upevnění úchylkoměrů vhodných ..
17 726,50 Kč Cena bez DPH: 14 650,00 Kč
389-251-30 - Mikrometr třmenový DIGIMATIC s hlubokým třmenem 0-25 mm
Digitální třmenové mikrometry na měření tloušťky plechů IP65 389-251-30Digimatic třmenové mikrometry..
22 566,50 Kč Cena bez DPH: 18 650,00 Kč
112-213 - Mikrometr třmenový 0-25mm s měřicími hroty 30° z tvrdokovu
Třmenový mikrometr s měřicími hroty 30° 112-213Mitutoyo noniové třmenové mikrometry opatřené bodovým..
8 046,50 Kč Cena bez DPH: 6 650,00 Kč
Tagy: mikrometr





