DIGIMATIC Třmenové mikrometry s kulovým nebo válcovým pevným dotekem 0-25 mm 395-264-30
Tyto DIGIMATIC Třmenové mikrometry s kulovým nebo válcovým pevným dotekem jsou určeny především pro měření klenutých ploch a síly stěn trubek, ložisek, kroužků.
| Model: | BMB4-25MX |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Digitální |
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 0–25mm |
| Čís. krok: | 0.001 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±3 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±3 µm |
| Rovinnost: | 0,3 µm |
| Displej: | LCD, výška číslic 7,5 mm |
| Měřicí plocha: | Osazené tvrdokovem, jemně lapované |
| Dotek / Vřeteno: | Provedení D, válcový dotek D=8 mm/ploché vřeteno |
| Vřeteno: | ø6,35 mm, stoupání vřetene 0,5 mm, s aretací |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø18 mm |
| Výstup dat: | Ano |
| Měřicí síla: | 3 - 8N |
| Napájení: | 1 baterie SR44 |
| Životnost baterie: | Cca 2,4 roku |
| ORIGIN: | Ano |
| NULOVÁNÍ / ABS přepínání: | Ano |
| Automatické vypínánípo 20 minutách nepoužívání: | Ano |
| Alarm slabé baterie: | Ano |
| Funkce "Lock" (blokování klávesnice): | Ano |
| HOLD: | Ano |
| Hmot.: | 310g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- nastavovací měrky (od 25 mm)
- klíče
- 1 baterie
395-264-30 - Třmenové mikrometry s kulovým nebo válcovým pevným dotekem 0-25 mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 395-264-30
- EAN: 4946368689494
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
20 146,50 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 16 650,00 Kč
Podobné výrobky
115-302 - Mikrometr třmenový na zaoblené plochy 0-25 mm
Třmenový mikrometr na měření klenutých ploch, Provedení A 115-302Tyto Třmenové mikrometry s kulovým ..
6 382,75 Kč Cena bez DPH: 5 275,00 Kč
389-252-30 - Mikrometr třmenový DIGIMATIC s hlubokým třmenem 25-50 mm
Digitální třmenové mikrometry na měření tloušťky plechů IP65 389-252-30Digimatic třmenové mikrometry..
24 351,25 Kč Cena bez DPH: 20 125,00 Kč
323-250-30 - mikrometr třmenový digitální s talířkovými měřícími doteky na měření ozubení, rozsah 0-25mm
DIGIMATIC Digitální třmenový mikrometr 0-25 mm 323-250-30DIGIMATIC Třmenové mikrometry s talířkovými..
14 792,25 Kč Cena bez DPH: 12 225,00 Kč
324-251-30 - mikrometr třmenový pro měření ozubení 0-25mm
Digitální třmenový mikrometr na měření ozubení IP65 324-251-30Třmenové mikrometry na měření ozubenýc..
31 066,75 Kč Cena bez DPH: 25 675,00 Kč
Tagy: mikrometr





