DIGIMATIC Třmenové mikrometry s kulovým nebo válcovým pevným dotekem 0-25 mm 395-263-30
Tyto DIGIMATIC Třmenové mikrometry s kulovým nebo válcovým pevným dotekem jsou určeny především pro měření klenutých ploch a síly stěn trubek, ložisek, kroužků.
| Model: | BMB3-25MX |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Digitální |
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 0–25mm |
| Čís. krok: | 0.001 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±3 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±3 µm |
| Rovinnost: | 0,3 µm |
| Displej: | LCD, výška číslic 7,5 mm |
| Měřicí plocha: | Osazené tvrdokovem, jemně lapované |
| Dotek / Vřeteno: | Provedení C, kulový dotek D=4,7 mm/ploché vřeteno |
| Vřeteno: | ø6,35 mm, stoupání vřetene 0,5 mm, s aretací |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø18 mm |
| Výstup dat: | Ano |
| Měřicí síla: | 3 - 8N |
| Napájení: | 1 baterie SR44 |
| Životnost baterie: | Cca 2,4 roku |
| ORIGIN: | Ano |
| NULOVÁNÍ / ABS přepínání: | Ano |
| Automatické vypínánípo 20 minutách nepoužívání: | Ano |
| Alarm slabé baterie: | Ano |
| Funkce "Lock" (blokování klávesnice): | Ano |
| HOLD: | Ano |
| Hmot.: | 310g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- nastavovací měrky (od 25 mm)
- klíče
- 1 baterie
395-263-30 - Třmenové mikrometry s kulovým nebo válcovým pevným dotekem 0-25 mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 395-263-30
- EAN: 4946368689487
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
20 146,50 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 16 650,00 Kč
Podobné výrobky
350-261-30 - Digitální mikrometrická hlavice s neotáčivým vřetenem
Digitální mikrometrické hlavice, neotáčivé, IP65 350-261-30Vestavné mikrometrické hlavice s rozsahem..
16 819,00 Kč Cena bez DPH: 13 900,00 Kč
114-165 - Mikrometr třmenový s prizm.dotekem 5-25 mm
Třmenový mikrometr s měřicími plochami bez drážek 114-165Třmenové mikrometry s prizmatickým měřicím ..
15 972,00 Kč Cena bez DPH: 13 200,00 Kč
293-240-30 - Mikrometr třmenový digitální 0-25 mm, IP 65, bez výstupu dat
DIGIMATIC Třmenový mikrometr IP65 0-25 293-240-30Třmenové mikrometry se stupněm ochrany IP65 vyznaču..
7 381,00 Kč Cena bez DPH: 6 100,00 Kč
343-250-30 - mikrometr třmenový ve zvláštním provedení 0-25mm
Digitální třmenový mikrometr s měřicími čelistmi pro měření na těžko přístupných místech 0-25 mm 343..
27 678,75 Kč Cena bez DPH: 22 875,00 Kč
Tagy: mikrometr





