Digitální třmenové mikrometry s kulovým nebo válcovým pevným dotekem, s ochranou IP65R 395-261-30
Tyto DIGIMATIC Třmenové mikrometry s kulovým nebo válcovým pevným dotekem jsou určeny především pro měření klenutých ploch a síly stěn trubek, ložisek, kroužků.
| Model: | BMB1-25MX |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Digitální |
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 0–25mm |
| Čís. krok: | 0.001 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±3 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±3 µm |
| Rovinnost: | 0,3 µm |
| Displej: | LCD, výška číslic 7,5 mm |
| Měřicí plocha: | Vřeteno osazené tvrdokovem, lapované a dotek z kalené oceli |
| Dotek / Vřeteno: | Provedení A, kolíkový dotek D=1,8 mm/ploché vřeteno |
| Vřeteno: | ø6,35 mm, stoupání vřetene 0,5 mm, s aretací |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø18 mm |
| Výstup dat: | Ano |
| Měřicí síla: | 3 - 8N |
| Napájení: | 1 baterie SR44 |
| Životnost baterie: | Cca 2,4 roku |
| ORIGIN: | Ano |
| NULOVÁNÍ / ABS přepínání: | Ano |
| Automatické vypínánípo 20 minutách nepoužívání: | Ano |
| Alarm slabé baterie: | Ano |
| Funkce "Lock" (blokování klávesnice): | Ano |
| HOLD: | Ano |
| Hmot.: | 270g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- nastavovací měrky (od 25 mm)
- klíče
- 1 baterie
395-261-30 - Třmenové mikrometry s kulovým nebo válcovým pevným dotekem 0-25 mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 395-261-30
- EAN: 4946368689463
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
11 767,25 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 9 725,00 Kč
Podobné výrobky
114-161 - Mikrometr třmenový s prizm. dotekem 1,0-15 mm
Třmenový mikrometr s měřicími plochami bez drážek 114-161Třmenové mikrometry s prizmatickým měřicím ..
11 495,00 Kč Cena bez DPH: 9 500,00 Kč
114-204 - Mikrometr třmenový s prizm. dotekem 2,3-25 mm
Třmenový mikrometr s měřicími plochami bez drážek 114-204Třmenové mikrometry s prizmatickým měřicím ..
16 819,00 Kč Cena bez DPH: 13 900,00 Kč
111-215 - Mikrometr třmenový 0-25 mm
Třmenový mikrometr s osazenými měřicími plochami 111-215Třmenové mikrometry se zúženými měřicími plo..
7 260,00 Kč Cena bez DPH: 6 000,00 Kč
112-153 - Mikrometr třmenový 0-25mm s měřicími hroty 15° z kalené oceli
Třmenový mikrometr s měřicími hroty 15° 112-153Mitutoyo noniové třmenové mikrometry opatřené bodovým..
7 260,00 Kč Cena bez DPH: 6 000,00 Kč
Tagy: mikrometr




