Digitální třmenové mikrometry na měření plechů IP65 389-271-30
Digimatic třmenové mikrometry navržené s hlubokým vyložením třmene na měření tloušťky plechů, které nelze měřit standardními mikrometry.
| Model: | PMUD150-25MX |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Digitální |
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 0–25mm |
| Čís. krok: | 0,001mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±4 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±4 µm |
| Rovinnost: | 0.6 µm |
| Rovnoběžnost: | 3 µm |
| Displej: | LCD, výška číslic 7,5 mm |
| Měřicí plocha: | Osazené tvrdokovem, jemně lapované |
| Dotek / Vřeteno: | Provedení C, vypouklý/vypouklý |
| Vřeteno: | ø6,35 mm, stoupání vřetene 0,5 mm, s aretací |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø18 mm |
| Výstup dat: | Ano |
| Měřicí síla: | 3 - 8N |
| Napájení: | Baterie SR44 |
| Životnost baterie: | Cca 2,4 roku |
| ORIGIN: | Ano |
| NULOVÁNÍ / ABS přepínání: | Ano |
| Automatické vypínánípo 20 minutách nepoužívání: | Ano |
| Alarm slabé baterie: | Ano |
| Funkce "Lock" (blokování klávesnice): | Ano |
| HOLD: | Ano |
| 2 x PRESET (předvolba): | Ano |
| Vyložení třmene: | 160mm |
| Hmot.: | 840g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- klíče
- 1 baterie/2 baterií (389-514)
389-271-30 - mikrometr třmenový DIGIMATIC s hlubokým třmenem
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 389-271-30
- EAN: 4946368689265
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
22 566,50 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 18 650,00 Kč
Podobné výrobky
395-271-30 - Digitální třmenový mikrometr pro měření klenutých ploch 0-25 mm
DIGIMATIC Třmenové mikrometry s kulovým nebo válcovým pevným dotekem 395-271-30Tyto DIGIMATIC Třmeno..
11 767,25 Kč Cena bez DPH: 9 725,00 Kč
350-261-30 - Digitální mikrometrická hlavice s neotáčivým vřetenem
Digitální mikrometrické hlavice, neotáčivé, IP65 350-261-30Vestavné mikrometrické hlavice s rozsahem..
16 819,00 Kč Cena bez DPH: 13 900,00 Kč
326-351-30 - palcový Digi.Micro.Screw T
Třmenový mikrometr na měření závitů 0-25 mm/0-1" 326-351-30Digimatic třmenové mikrometry na měření z..
26 438,50 Kč Cena bez DPH: 21 850,00 Kč
342-261-30 - mikrometr třmenový 0-25mm
DIGIMATIC Digitální třmenový mikrometr s úhlem 30° 342-261-30DIGIMATIC Třmenové mikrometry s měřicím..
23 262,25 Kč Cena bez DPH: 19 225,00 Kč
Tagy: mikrometr





