Digitální třmenové mikrometry s talířkovými doteky, IP65 369-250-30
DIGIMATIC Třmenové mikrometry s talířkovými měřicími doteky umožňují měřit široký rozsah různých materiálů. Nabízí následující výhody: S neotáčivým vřetenem a talířkovými měřicími doteky. Na měření vzdáleností zubů a pro měření vzdáleností zápichů. Měřitelný rozsah rozteče ozubení: modul 0,5 - 6 Na měření plstí, pryže, lepenky, látek, apod..
| Digitální/Analogové: | Digitální |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 0–25mm |
| Čís. krok: | 0,001 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±4 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±4 µm |
| Odchylka v délceV MPE: | 4 μm |
| Rovinnost: | 1 µm |
| Rovnoběžnost: | 4 μm |
| Displej: | LCD, výška číslic 7,5 mm |
| Měřicí plocha: | Kalená ocel, jemně lapováno |
| Vřeteno: | ø6,35 mm, stoupání vřetene 0,5 mm, s aretací |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø18 mm |
| Výstup dat: | Ano |
| Měřicí síla: | 3 - 8N |
| Napájení: | 1 baterie SR44 |
| Životnost baterie: | Cca 2,4 roku |
| Měřitelný modul: | 0,5 - 6mm |
| ORIGIN: | Ano |
| NULOVÁNÍ / ABS přepínání: | Ano |
| Automatické vypínánípo 20 minutách nepoužívání: | Ano |
| Alarm slabé baterie: | Ano |
| Funkce "Lock" (blokování klávesnice): | Ano |
| HOLD: | Ano |
| Hmot.: | 340g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- nastavovací měrky (od 25 mm)
- klíče
- 1 baterie
369-250-30 - mikrometr třmenový digitální s talířkovými měřícími neotáčivými doteky na měření ozubení, rozsah 0-25mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 369-250-30
- EAN: 4946368689616
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
28 616,50 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 23 650,00 Kč
Podobné výrobky
523-141 - pasametr 0-25 mm
Pasametr s přesným úchylkoměrem 523-141Tyto pasametry jsou navrženy k upevnění úchylkoměrů vhodných ..
17 726,50 Kč Cena bez DPH: 14 650,00 Kč
115-215 - Mikrometr třmenový na zaoblené plochy 0-25 mm
Třmenový mikrometr na měření klenutých ploch 115-215Mitutoyo noniové třmenové mikrometry s kulovým p..
6 322,25 Kč Cena bez DPH: 5 225,00 Kč
114-204 - Mikrometr třmenový s prizm. dotekem 2,3-25 mm
Třmenový mikrometr s měřicími plochami bez drážek 114-204Třmenové mikrometry s prizmatickým měřicím ..
16 819,00 Kč Cena bez DPH: 13 900,00 Kč
331-251-30 - Digitální třmenový mikrometr s osazenými měřicími plochami; 0-25mm; 0,001 mm
DIGIMATIC Digitální třmenový mikrometr s osazenými měřicími plochami 331-251-30Digimatic třmenové mi..
24 623,50 Kč Cena bez DPH: 20 350,00 Kč
Tagy: mikrometr





