Digitální mikrometrické hlavice, neotáčivé, IP65 350-261-30
Vestavné mikrometrické hlavice s rozsahem měření 25 mm a průměrem stopky 12 mm, nabízí následující výhody: Vhodné pro zabudování do strojů a měřicích zařízení. Výborná odolnost vůči vodě a prachu (stupeň ochrany IP65) umožňující použití v různých strojních situacích, včetně stříkajícího chladiva (kromě provedení se závitovým vřetenem).
| Model: | MHN1-25MXN(IP65) |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Digitální |
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 0–25mm |
| Čís. krok: | 0,001 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±2 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±2 µm |
| Měřicí plocha: | Plochá |
| Stoupání vřetene: | 0,5mm |
| Stopka ø: | 12mm |
| Upínací stopka: | Jednoduchá |
| Poznámka: | IP65, neot.měř. plocha,bez řehtačky |
| Displej: | LCD, výška číslic 7,5 mm |
| Měřicí plocha: | Osazené tvrdokovem |
| Vřeteno: | With spindle lock, ø 6,35 mm |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná |
| Výstup dat: | Ano |
| Napájení: | 1 baterie SR44 |
| Životnost baterie: | Cca 2,4 roku |
| NULOVÁNÍ / ABS přepínání: | Ano |
| Automatické vypínánípo 20 minutách nepoužívání: | Ano |
| Alarm slabé baterie: | Ano |
| Funkce "Lock" (blokování klávesnice): | Ano |
| HOLD: | Ano |
| 2 x PRESET (předvolba): | Ano |
| Hmot.: | 235g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- klíče
- 1 baterie
350-261-30 - Digitální mikrometrická hlavice s neotáčivým vřetenem
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 350-261-30
- EAN: 4946368695969
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
16 819,00 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 13 900,00 Kč
Podobné výrobky
114-162 - Mikrometr třmenový s prizm. dotekem 10,0-25 mm
Třmenový mikrometr s měřicími plochami bez drážek 114-162Třmenové mikrometry s prizmatickým měřicím ..
14 157,00 Kč Cena bez DPH: 11 700,00 Kč
112-153 - Mikrometr třmenový 0-25mm s měřicími hroty 15° z kalené oceli
Třmenový mikrometr s měřicími hroty 15° 112-153Mitutoyo noniové třmenové mikrometry opatřené bodovým..
7 260,00 Kč Cena bez DPH: 6 000,00 Kč
293-230-30 - Mikrometr třmenový digitální 0-25 mm, IP-65, s výstupem dat
DIGIMATIC Třmenový mikrometr IP65 0-25 293-230-30Mitutoyo voděodolné digitální mikrometry vhodné pro..
9 528,75 Kč Cena bez DPH: 7 875,00 Kč
510-121 - mikrometr třmenový s přesným úchylkoměrem 0-25 mm
Třmenový mikrometr s úchylkoměrem a jemným dělením stupnice 510-121Mitutoyo noniový, s rychlým odjíž..
25 984,75 Kč Cena bez DPH: 21 475,00 Kč
Tagy: mikrometr





