Digitální třmenový mikrometr s měřicími čelistmi pro měření na těžko přístupných místech 0-25 mm 343-250-30
"DIGIMATIC" Třmenový mikrometr 0-25 mm
| Digitální/Analogové: | Digitální |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 0–25mm |
| Čís. krok: | 0,001 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±5 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±5 µm |
| Odchylka v délceV MPE: | 3 μm |
| Rovinnost: | 0,3 µm |
| Rovnoběžnost: | 3 μm |
| Displej: | LCD, výška číslic 7,5 mm |
| Měřicí plocha: | Osazené tvrdokovem, jemně lapované |
| Vřeteno: | ø6,35 mm, stoupání vřetene 0,5 mm |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø18 mm |
| Výstup dat: | Ano |
| Měřicí síla: | 1 - 6N |
| Napájení: | 1 baterie SR44 |
| Životnost baterie: | Cca 2,4 roku |
| ORIGIN: | Ano |
| NULOVÁNÍ / ABS přepínání: | Ano |
| Automatické vypínánípo 20 minutách nepoužívání: | Ano |
| Alarm slabé baterie: | Ano |
| Funkce "Lock" (blokování klávesnice): | Ano |
| HOLD: | Ano |
| Hmot.: | 320g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- nastavovací měrky (od 25 mm)
- klíče
- 1 baterie
343-250-30 - mikrometr třmenový ve zvláštním provedení 0-25mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 343-250-30
- EAN: 4946368689692
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
27 678,75 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 22 875,00 Kč
Podobné výrobky
342-261-30 - mikrometr třmenový 0-25mm
DIGIMATIC Digitální třmenový mikrometr s úhlem 30° 342-261-30DIGIMATIC Třmenové mikrometry s měřicím..
23 262,25 Kč Cena bez DPH: 19 225,00 Kč
510-121 - mikrometr třmenový s přesným úchylkoměrem 0-25 mm
Třmenový mikrometr s úchylkoměrem a jemným dělením stupnice 510-121Mitutoyo noniový, s rychlým odjíž..
25 984,75 Kč Cena bez DPH: 21 475,00 Kč
369-250-30 - mikrometr třmenový digitální s talířkovými měřícími neotáčivými doteky na měření ozubení, rozsah 0-25mm
Digitální třmenové mikrometry s talířkovými doteky, IP65 369-250-30DIGIMATIC Třmenové mikrometry s t..
28 616,50 Kč Cena bez DPH: 23 650,00 Kč
114-101 - Mikrometr třmenový s prizm. dotekem 1,0-15 mm
Třmenový mikrometr s prizmatickým měřicím dotekem 114-101Mitutoyo noniové třmenové mikrometry opatře..
12 251,25 Kč Cena bez DPH: 10 125,00 Kč
Tagy: mikrometr





