"DIGIMATIC" Třmenový mikrometr QUICK pro měření výšky zřasení 342-271-30
Třmenové mikrometry na měření výšky zřasení plochým dotekem a vřetenem ve tvaru hrotu nabízí následující výhody: Vhodné pro měření výšky zřasení elektrických kontaktů. Vynikající ochrana vůči vodě a prachu (stupeň ochrany IP65)umožňuje používat tyto mikrometry i v místech, kde se vyskytuje stříkající chladivo.
| Model: | CHM-20MX |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Digitální |
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 0–20mm |
| Čís. krok: | 0,001 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±3 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±3 µm |
| Displej: | LCD, výška číslic 7,5 mm |
| Měřicí plocha: | Kalená ocel, jemně lapováno |
| Vřeteno: | S aretacíø 6,35 mm, stoupání vřetene 0,5 mm (342-271-30, 112-401)Bez aretaceø 6,35 mm, stoupání vřetene 10 mm (342-451-20) |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø18 mm |
| Výstup dat: | Ano |
| Měřicí síla: | 3 - 8N |
| Napájení: | 1 baterie SR44 |
| Životnost baterie: | Cca 2,4 roku |
| ORIGIN: | Ano |
| NULOVÁNÍ / ABS přepínání: | Ano |
| Automatické vypínánípo 20 minutách nepoužívání: | Ano |
| Alarm slabé baterie: | Ano |
| Funkce "Lock" (blokování klávesnice): | Ano |
| HOLD: | Ano |
| Hmot.: | 270g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- 1 baterie
342-271-30 - Mikrometr třmenový 0-25 mm pro měření výšky zřasení
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 342-271-30
- EAN: 4946368689166
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
21 780,00 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 18 000,00 Kč
Podobné výrobky
293-821-30 - Mikrometr digitální 0-25mm, bez výstupu dat
MDC Lite Digitální Třmenový mikrometr 0-25 mm 293-821-30Mitutoyo základní, cenově výhodný digitální ..
5 747,50 Kč Cena bez DPH: 4 750,00 Kč
395-251-30 - Dig. třmenový mikrometr ve zvláštním provedení 0-25 mm
DIGIMATIC Třmenové mikrometry s kulovým nebo válcovým pevným dotekem 0-25 mm 395-251-30Tyto DIGIMATI..
19 602,00 Kč Cena bez DPH: 16 200,00 Kč
123-102 - Mikrometr třmenový s talířk.doteky 25-50mm
Třmenový mikrometr s talířkovými měřicími doteky 25-50 mm 123-102Mitutoyo noniové třmenové mikrometr..
9 105,25 Kč Cena bez DPH: 7 525,00 Kč
115-302 - Mikrometr třmenový na zaoblené plochy 0-25 mm
Třmenový mikrometr na měření klenutých ploch, Provedení A 115-302Tyto Třmenové mikrometry s kulovým ..
6 382,75 Kč Cena bez DPH: 5 275,00 Kč
Tagy: mikrometr





