DIGIMATIC Digitální třmenový mikrometr s osazenými měřicími plochami 331-261-30
Digimatic třmenové mikrometry se zúženými měřicími plochami jsou určeny především pro měření drážek a tvarovaných dílů. Vyznačují se: Dotek a vřeteno jsou malého průměru pro měření drážek, drážkovaných hřídelů, zápichů, tvarovaných dílů, apod. Vynikající ochrana vůči vodě a prachu (stupeň ochrany IP65) umožňuje používat tyto mikrometry i v místech, kde se vyskytuje stříkající chladivo.
| Model: | SPM2-25MX |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Digitální |
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 0–25mm |
| Čís. krok: | 0,001 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±2 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±2 µm |
| Odchylka v délceV MPE: | 2 µm |
| Rovinnost: | 0,3 µm |
| Rovnoběžnost: | 2 µm |
| Displej: | LCD, výška číslic 7,5 mm |
| Měřicí plocha: | Osazené tvrdokovem, jemně lapované, stupňovité |
| Dotek / Vřeteno: | Provedení B, D=2 mm |
| Vřeteno: | S aretací, ø6,35 mm, stoupání vřetene 0,5 mm |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø18 mm |
| Výstup dat: | Ano |
| Měřicí síla: | 5 - 10N |
| Napájení: | 1 baterie SR44 |
| Životnost baterie: | Cca 2,4 roku |
| ORIGIN: | Ano |
| NULOVÁNÍ / ABS přepínání: | Ano |
| Automatické vypínánípo 20 minutách nepoužívání: | Ano |
| Alarm slabé baterie: | Ano |
| Funkce "Lock" (blokování klávesnice): | Ano |
| HOLD: | Ano |
| Hmot.: | 330g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- nastavovací měrky (od 25 mm)
- klíče
- 1 baterie
331-261-30 - mikrometr třmenový digitální 0-25 mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 331-261-30
- EAN: 4946368688923
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
24 018,50 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 19 850,00 Kč
Podobné výrobky
293-230-30 - Mikrometr třmenový digitální 0-25 mm, IP-65, s výstupem dat
DIGIMATIC Třmenový mikrometr IP65 0-25 293-230-30Mitutoyo voděodolné digitální mikrometry vhodné pro..
9 528,75 Kč Cena bez DPH: 7 875,00 Kč
350-261-30 - Digitální mikrometrická hlavice s neotáčivým vřetenem
Digitální mikrometrické hlavice, neotáčivé, IP65 350-261-30Vestavné mikrometrické hlavice s rozsahem..
16 819,00 Kč Cena bez DPH: 13 900,00 Kč
326-351-30 - palcový Digi.Micro.Screw T
Třmenový mikrometr na měření závitů 0-25 mm/0-1" 326-351-30Digimatic třmenové mikrometry na měření z..
26 438,50 Kč Cena bez DPH: 21 850,00 Kč
118-103 - Mikrometr třmenový s hlubokým třmenem 0-25 mm
Třmenový mikrometr s hlubokým třmenem 0/25 mm 118-103Mitutoyo noniové třmenové mikrometry opatřené h..
16 788,75 Kč Cena bez DPH: 13 875,00 Kč
Tagy: mikrometr





