Třmenový mikrometr na měření závitů 0-25 mm/0-1" 326-351-30
Digimatic třmenové mikrometry na měření závitů, které by měly být používány s volitelnými vyměnitelnými doteky/vřeteny, které umožňují měřit široký rozsah metrických/normalizovaných a Whitworthových středních průměrů závitů. Všechny modely, kromě rozsahu měření 0-25 mm, jsou dodávány včetně standardní metrické nastavovací měrky 60° na měření závitů.
| Digitální/Analogové: | Digitální |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Palcové/Metrické |
| Rozsah měření: | 0–1" |
| Čís. krok: | 0.00005"/0.001 mm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±0,00017" |
| Displej: | LCD, výška číslic 7,5 mm |
| Měřicí plocha: | Vyměnitelné vložky doteků/vřeten (vol. příslušenství) |
| Vřeteno: | ø6,35 mm, stoupání vřetene 0,5 mm, s aretací |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø18 mm |
| Výstup dat: | Ano |
| Měřicí síla: | 5 - 10N |
| Napájení: | 1 baterie SR44 |
| Životnost baterie: | Cca 2,4 roku |
| NULOVÁNÍ / ABS přepínání: | Ano |
| Automatické vypínánípo 20 minutách nepoužívání: | Ano |
| Alarm slabé baterie: | Ano |
| Funkce "Lock" (blokování klávesnice): | Ano |
| HOLD: | Ano |
| 2 x PRESET (předvolba): | Ano |
| Hmot.: | 350g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- nastavovací měrky (60°) (od 25 mm)
- klíče
- 1 baterie
- bez vyměnitelných doteků
326-351-30 - palcový Digi.Micro.Screw T
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 326-351-30
- EAN: 4946368695808
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
26 438,50 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 21 850,00 Kč
Podobné výrobky
395-261-30 - Třmenové mikrometry s kulovým nebo válcovým pevným dotekem 0-25 mm
Digitální třmenové mikrometry s kulovým nebo válcovým pevným dotekem, s ochranou IP65R 395-261-30Tyt..
11 767,25 Kč Cena bez DPH: 9 725,00 Kč
323-250-30 - mikrometr třmenový digitální s talířkovými měřícími doteky na měření ozubení, rozsah 0-25mm
DIGIMATIC Digitální třmenový mikrometr 0-25 mm 323-250-30DIGIMATIC Třmenové mikrometry s talířkovými..
14 792,25 Kč Cena bez DPH: 12 225,00 Kč
389-261-30 - Mikrometr třmenový DIGIMATIC s hlubokým třmenem 0-25 mm
Digitální třmenové mikrometry na měření tloušťky plechů IP65 389-261-30Digimatic třmenové mikrometry..
22 566,50 Kč Cena bez DPH: 18 650,00 Kč
350-271-30 - Digitální vestavná mikrometrická hlavice 0-25mm s výstupem dat
Digitální vestavná mikrometrická hlavice, IP65 350-271-30Vestavné mikrometrické hlavice s rozsahem m..
15 609,00 Kč Cena bez DPH: 12 900,00 Kč





