Třmenový mikrometr na měření závitů 0-25 mm 326-251-30
Digimatic třmenové mikrometry na měření závitů, které by měly být používány s volitelnými vyměnitelnými doteky/vřeteny, které umožňují měřit široký rozsah metrických/normalizovaných a Whitworthových středních průměrů závitů. Všechny modely, kromě rozsahu měření 0-25 mm, jsou dodávány včetně standardní metrické nastavovací měrky 60° na měření závitů.
| Digitální/Analogové: | Digitální |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 0–25mm |
| Čís. krok: | 0,001 mm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±4 µm |
| Chyba posuvu vřetene: | 3µm |
| Displej: | LCD, výška číslic 7,5 mm |
| Měřicí plocha: | Vyměnitelné vložky doteků/vřeten (vol. příslušenství) |
| Vřeteno: | ø6,35 mm, stoupání vřetene 0,5 mm, s aretací |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø18 mm |
| Výstup dat: | Ano |
| Měřicí síla: | 5 - 10N |
| Napájení: | 1 baterie SR44 |
| Životnost baterie: | Cca 2,4 roku |
| NULOVÁNÍ / ABS přepínání: | Ano |
| Automatické vypínánípo 20 minutách nepoužívání: | Ano |
| Alarm slabé baterie: | Ano |
| Funkce "Lock" (blokování klávesnice): | Ano |
| HOLD: | Ano |
| 2 x PRESET (předvolba): | Ano |
| Hmot.: | 350g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- nastavovací měrky (60°) (od 25 mm)
- klíče
- 1 baterie
- bez vyměnitelných doteků
326-251-30 - digitální mikrometr třmenový na měření závitů
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 326-251-30
- EAN: 4946368695761
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
26 438,50 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 21 850,00 Kč
Podobné výrobky
112-201 - Mikrometr třmenový 0-25 mm s měřicími hroty 30° z kalené oceli
Třmenový mikrometr s měřicími hroty 30° 112-201Mitutoyo noniové třmenové mikrometry opatřené bodovým..
7 260,00 Kč Cena bez DPH: 6 000,00 Kč
342-251-30 - mikrometr digitální 0-25 mm s měřícími hroty
DIGIMATIC Digitální třmenový mikrometr s úhlem 15° 342-251-30DIGIMATIC Třmenové mikrometry s měřicím..
23 171,50 Kč Cena bez DPH: 19 150,00 Kč
102-301 - Mikrometr třmenový 0-25 mm
Třmenové mikrometry s tepelně-izolačními plochami 102-301Mitutoyo základní, cenově výhodné třmenové ..
2 238,50 Kč Cena bez DPH: 1 850,00 Kč
323-250-30 - mikrometr třmenový digitální s talířkovými měřícími doteky na měření ozubení, rozsah 0-25mm
DIGIMATIC Digitální třmenový mikrometr 0-25 mm 323-250-30DIGIMATIC Třmenové mikrometry s talířkovými..
14 792,25 Kč Cena bez DPH: 12 225,00 Kč
Tagy: mikrometr





